برتری مس مقابل صنعت نفت در دیداری غیر دوستانه!

مس رفسنجان در یک بازی پرحاشیه با یک گل صنعت نفت آبادان را شکست داد.

به گزارش فت فتو، مس رفسنجان و صنعت نفت آبادان امروز (دوشنبه) در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود مس به پایان رسید. تک گل شاگردان محمد ربیعی را مجید علیاری در نیمه نخست به ثمر رساند.

در این دیدار دو تیم بازی نسبتا برابری به نمایش گذاشتند اما حرکات بازیکنان مس بیشتر به خلق موقعیت منتج می‌شد. تک گل مس رفسنجان روی شروع مجدد از نقطه کرنر به ثمر رسید. 

قائم اسلامی‌خواه، بازیکن مصدوم مس رفسنجان بازی تیمش را از سکوی هواداران مشاهده کرد. او که در اواخر لیگ گذشته در بازی با ماشین‌سازی رباط صلیبی پاره کرده بود به تازگی شروع به نرم‌دوی کرده و دو ماه دیگر به میادین باز می‌گردد.

در اواخر این دیدار سید مهدی حسینی، بازیکن مس روی فرزاد جعفری، بازیکن صنعت نفت خطایی انجام داد که منجر به از کوره در رفتن جعفری و درگیری دو بازیکن شد. در این صحنه علیرضا منصوریان و بازیکنان دو تیم بلافاصله وارد صحنه شدند و ماجرا را پایان دادند. با این حال در ادامه بازی خشونت چاشنی کار دو تیم شد در چند صحنه خطاهای بدی روی همدیگر انجام دادند که بازی را تا مرز دعوای دوباره پیش برد.

در دقایق پایانی بازی هم یکی از نفرات نیمکت مس رفسنجان به علیرضا منصوریان اعتراض کرد که واکنش منصوریان را به همراه داشت. محمد ربیعی، سرمربی مس رفسنجان بلافاصله به قضیه ورود کرد و با فریاد نیمکتش را ساکت کرد و حق را به منصوریان داد تا دعوا ادامه پیدا نکند. 

انتهای پیام
برتری مس مقابل صنعت نفت در دیداری غیر دوستانه!

منبع:ایـسنا
💬 برتری مس مقابل صنعت نفت در دیداری غیر دوستانه!