برترین‌های بیست و سومین جشنواره شهید رجایی در استان کرمان معرفی شدند

در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان کرمان، دستگاه‌های اجرایی برتر با حضور مسئولان استانی معرفی شدند. به گزارش فت فتو، بیست و سومین جشنواره شهید رجایی و تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی استان برگزار شد. بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، در […]

در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان کرمان، دستگاه‌های اجرایی برتر با حضور مسئولان استانی معرفی شدند.

به گزارش فت فتو، بیست و سومین جشنواره شهید رجایی و تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.

بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، در شاخص های اختصاصی اداره کل درمان سازمان تامین اجتماعی، شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگان موفق به کسب رتبه برتر شدند.

در ارزیابی شاخص های عمومی اداره کل بیمه سلامت استان کرمان و اداره کل استاندارد استان در جایگاه های اول و دوم قرار گرفتند.

همچنین بر اساس ارزیابی صورت گرفته در پنج گروه، سازمان های زیر موفق به کسب رتبه برتر شدند.

در گروه سلامت و رفاه اجتماعی؛ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمان کرمان، در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی؛ اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، در گروه تولیدی و خدماتی؛ اداره کل امور مالیاتی استان، در گروه دستگاه‌های زیربنایی و زیرساختی؛ شرکت شهرک های صنعتی، در گروه دستگاه های عمومی و قضائی؛ اداره کل پزشکی قانونی استان، دستگاه برتر در پیشبرد برنامه های اقتصاد مقاومتی؛ اداره کل جهاد کشاورزی جنوب استان و دستگاه برتر در کنترل و مقابله با کرونا براساس تصمیم ستاد کرونا؛ فرماندهی نیروی انتظامی استان به عنوان برترین ها معرفی شدند.

انتهای پیام/
برترین‌های بیست و سومین جشنواره شهید رجایی در استان کرمان معرفی شدند

منبع:دانــا
? برترین‌های بیست و سومین جشنواره شهید رجایی در استان کرمان معرفی شدند