با اطمینان از رکورد شکنی، از انجام ۲ پرتاب آخر صرف نظر کردم

سعید افروز گفت: در مسابقات زمانی که رکورد بالای 39 متر را زدم، می دانستم که هیچ یک از ورزشکاران توان شکستن این رکورد را ندارند و از انجام 2 پرتاب آخر صرف نظر کردم. به گزارش فت فتو، سعید افروز ورزشکار پارالمپیکی کرمانی که موفق به کسب مدال طلای المپیک توکیو شد، صبح امروز […]

سعید افروز گفت: در مسابقات زمانی که رکورد بالای 39 متر را زدم، می دانستم که هیچ یک از ورزشکاران توان شکستن این رکورد را ندارند و از انجام 2 پرتاب آخر صرف نظر کردم.

به گزارش فت فتو، سعید افروز ورزشکار پارالمپیکی کرمانی که موفق به کسب مدال طلای المپیک توکیو شد، صبح امروز با استقبال اهالی دیار کریمان و جمعی از مسئولان وارد فرودگاه کرمان شد.


 افروز دارنده مدال طلای المپیک توکیو در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از ورود به ژاپن پیش از انجام مسابقات با مربی خود تمرینات را آغاز کردم، در این مدت با سایر ورزشکاران هم تمرین می کردم و علاوه بر آنالیز آن ها نسبت به رکوردهای آن ها هم آگاهی کسب کردم.


وی افزود: در مسابقات زمانی که رکورد بالای 39 متر را زدم، می دانستم که هیچ یک از ورزشکاران توان شکستن این رکورد را ندارند و از انجام 2 پرتاب آخر صرف نظر کردم.


دارنده مدال طلای المپیک توکیو عنوان کرد: ان شالله برنامه بعدی من شرکت در مسابقات آسیایی، جهانی و حضور در پاریس است و امیدوارم باز هم بتوانم موفقیت کسب کنم چرا که این بار با قدرت بیشتری رقیبان شرکت خواهند کرد.


انتهای پیام/

 
با اطمینان از رکورد شکنی، از انجام ۲ پرتاب آخر صرف نظر کردم

منبع:دانــا
? با اطمینان از رکورد شکنی، از انجام ۲ پرتاب آخر صرف نظر کردم