بانوی سی سختی که از حرم امام مهربانی ها تا مزار سردار دل ها را پیاده طی کرد!

بانوی ۵۵ ساله کهگیلویه و بویراحمدی به عشق سردار دلها مسیر ۹۰۵ کیلومتری حرم امام رضا (ع) از مشهد تا آرامگاه شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان را به صورت پیاده نموده است. به گزارش فت فتو؛ به نقل از  “راه آرمان “کبری جعفریان بانوی ۵۲ ساله شهر سی‌سخت استان کهکیلویه و بویراحمد با ارادتی که به سردار […]

بانوی ۵۵ ساله کهگیلویه و بویراحمدی به عشق سردار دلها مسیر ۹۰۵ کیلومتری حرم امام رضا (ع) از مشهد تا آرامگاه شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان را به صورت پیاده نموده است.

به گزارش فت فتو؛ به نقل از  “راه آرمان “کبری جعفریان بانوی ۵۲ ساله شهر سی‌سخت استان کهکیلویه و بویراحمد با ارادتی که به سردار دل‌ها داشت و امنیت امروز خود را مدیون او و شهدای مدافع حرم می‌داند با اراده پولادین قدم در  راه مقاومت نهاد و نام نخستین زائر پیاده سردار شهید قاسم سلیمانی را از آن خود کرد.


این بانوی ولایتمدار سی‌سختی با حضور بر مزار شهیدان مدافع حریم اهل‌بیت(ع) سیدجواد جهانی و محمد اسدی در پارک خورشید مشهد این تصمیم را گرفت که مسیر ۹۰۵ کیلومتری مشهدالرضا(ع) تا مزار سردار دل ها در کرمان را پیاده طی کند.

کبری جعفری در گفنگو با خبرنگاران کرمان از اهداف خود نام برد و گفت: چندین هدف داشتم، اول به نیابت از ظهور آقا امام زمان(عج) دوم پاهای تاول زده حضرت رقیه، سوم ۴۲ سال مجاهدت ویعد، شهادت مظلومانه حاج قاسم، تا اندکی  قدردان این خدمات خالصانه سردار باشم.

وی ادامه داد: ما مدیون ایشان هستیم و به سلامتی تمام مردم ایران و تلنگری به دشمن به اسرائیل قمار باز و ترامپ شرابخوار که سردار عزیزمان را  مظلومانه مانند آقا ابا عبدالله الحسین به شهادت رساندند این حرکت را آغاز کردم .
شهید آوینی درمسیر مرا همراهی می کرد

این بانوی بزرگوار افزود: من ۲۵ روز طول کشید تا هدفم را تکمیل کردم ، ۱۵ آذرماه سال جاری از خراسان رضوی حرم امام رضا علیه السلام  به سمت گلزار کرمان مرقد سرباز ولایت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حرکت خود را آغاز کرده  و امروز بعد از ۲۵ روز پیاده روی به قبر مطهر این شهید عزیز رسیدم.
 
وی از نوع تحمل سختی راه  اینگونه گفت: من اول به خدا و بعد به آقا امام زمان،شهدا و حضرت زینب و خود شهید حاج قاسم سلیمانی ایمان و باور داشتم و امیدوارم بودم تا  توان انجام اینکار را به من عنایت کنند.

جعفریان از خاطرات مسیر نام برد و تاکید کرد: در تاریکی شب حرکت می‌کردم حوالی  شب دهم  بود که در ساعت چهار صبح در حال پیاده روی در حال خواندن زیارت عاشورا بودم که ترس و تاریکی  بر من غلبه کرد، چشمانم را بستم و شهدا ، حضرت زینب و حاج قاسم را صدا کردم زمانی که چشم‌هایم را باز کردم شهید آوینی را در ۲۰ متری خود دیدم که بر من  ایمان و اراده ام افزود.
 
وی ادامه داد: با توجه به اراداتی که به شهدای عزیز داشتم این صحنه یعنی رویارویی با شهید آوینی را مشاهده کردم ،آنجا بود که پاهایم جان گرفت و اراده ام قوی تر شد تا به راهم ادامه بدهم و در این مسیر امنیت مرا همین شهدا تامین کردند تا امروز در جوار سردار ارام بگیرم .
 
جعفریان در پایان خاطر نشان کرد: من هم از تمامی مردم شریف کرمان متشکرم به خاطر تقدیم هم چون شهید و سرداری که در دل کویر پرورش و تحویل مکتب حسینی دادن و او هم مکتب مقاومت را به ما اموخت و بنیانگذاری کرد.


انتهای پیام/ 
بانوی سی سختی که از حرم امام مهربانی ها تا مزار سردار دل ها را پیاده طی کرد!

منبع: دانــا
? بانوی سی سختی که از حرم امام مهربانی ها تا مزار سردار دل ها را پیاده طی کرد!