باشگاه صنعت مس رفسنجان بازوی حمایتی ورزش شهرستان است

کرمان- فت فتو – رئیس اداره ورزش و جوانان رفسنجان، از باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان به عنوان بازوی حمایتی بخش ورزش شهرستان نام برد. علی رویگر روز چهارشنبه در حاشیه بازدید خبرنگاران از تعدادی پروژه های ورزشی شهرستان در گفت و گو با فت فتو افزود: در زمینه توسعه و ارتقا زیرساخت های ورزشی حمایت […]

کرمان- فت فتو – رئیس اداره ورزش و جوانان رفسنجان، از باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان به عنوان بازوی حمایتی بخش ورزش شهرستان نام برد.

علی رویگر روز چهارشنبه در حاشیه بازدید خبرنگاران از تعدادی پروژه های ورزشی شهرستان در گفت و گو با فت فتو افزود: در زمینه توسعه و ارتقا زیرساخت های ورزشی حمایت هایی از ناحیه دولت انجام می شود امّا کافی نیست.

وی از تجهیز، ترمیم و بازسازی هشت سالن ورزشی فرسوده و تکمیل ۱۳ سالن ورزشی به عنوان نمونه ای از حمایت های باشگاه مس رفسنجان یاد کرد.

وی با اشاره به اینکه دولت توانایی توسعه، تجهیز یا تعمیر و بازسازی همه اماکن ورزشی را ندارد اظهار داشت: به طور قطع با توجه به بودجه محدود نمی توان انتظار داشت که کار ساخت و توسعه همه این مجموعه های ورزشی برعهده دولت باشد پس چاره ای جز ورود بخش خصوصی، وفاق و همدلی همه ارگان ها نیست.

رویگر به نقش ارزنده حمایتی شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه ورزش شهرستان اشاره و تصریح کرد: با کمک مالی باشگاه فرهنی ورزشی مس رفسنجان از ۴ ماه قبل عملیات تجهیز، ترمیم و بازسازی هشت سالن ورزشی که سال ها است راکد مانده اند آغاز شده است.

وی برخی از این سالن ها را سالن ۹ دی، تختی، حجاب، عدالت، لاهیجان و تلاش معرفی و بیان کرد: تعمیرات این سالن ها هم شامل کف سازی، پارکت سازی، اصلاح سیستم های گرمایشی و سرمایشی و دیگر موارد است.

وی خاطرنشان کرد: کار بازسازی و تجهیز این سالن ها قرار است تا حداکثر ۲ ماه آینده به پایان برسد و مورد بهره برداری قرار گیرد تا علاقمندان به ورزش بتوانند از این محیط ها استفاده کنند.

۱۳ سالن ورزشی نیمه ساز توسط مس تکمیل می شود

رویگر تصریح کرد: تعدادی از سالن های ورزشی در روستاهای اطراف در دست احداث است که کار احداث به دلایلی از جمله کمبود بودجه راکد مانده امّا باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان کار اتمام ۱۳ سالن را متقبل و قول مساعد داده است.

وی ادامه داد: برخی از این سالن ها شامل سالن های ورزشی در روستاهای فردوسیه آزادگان، قاسم آباد، خلیل آباد و … است.

رئیس اداره ورزش  و جوانان رفسنجان هم از خیرین ورزشی هم تقدیر کرد که چند سالی است که در راستای ارتقاء سرانه ورزشی شهرستان کمک کردند این سرانه در سال ۹۰ حدود ۴۷ سانتی متر بود که در حال حاضر این سرانه رشد یافته و به عدد بالای یک متر رسیده است.

وی اظهار امیدواری کرد که روزی خواهد رسید امکانات ورزشی شهرمان در حدی به رشد و تکامل برسد که بتوانیم میزبانی رقابت های مهم ورزشی را برعهده گیریم.

شهرستان رفسنجان در ۱۰۰ کیلومتری شما کرمان قرار دارد.
باشگاه صنعت مس رفسنجان بازوی حمایتی ورزش شهرستان است

منبع:ایرنـا
? باشگاه صنعت مس رفسنجان بازوی حمایتی ورزش شهرستان است