بازگشایی مجدد کتابخانه‌های عمومی کوهبنان

رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوهبنان گفت: کتابخانه‌های عمومی و سالن‌های مطالعه کوهبنان از۲۷ شهریور بازگشایی شده اند. به گزارش خبرنگار . فت فتو از کرمان ، خلیل الله باقی زاده رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوهبنان گفت: کتابخانه‌های عمومی و سالن‌های مطالعه از۲۷ شهریور بازگشایی شده و فعالیت‌های خود را با محدودیت‌هایی آغاز کرده‌اند. او همچنین در […]

رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوهبنان گفت: کتابخانه‌های عمومی و سالن‌های مطالعه کوهبنان از۲۷ شهریور بازگشایی شده اند.

به گزارش خبرنگار . فت فتو از کرمان ، خلیل الله باقی زاده رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوهبنان گفت: کتابخانه‌های عمومی و سالن‌های مطالعه از۲۷ شهریور بازگشایی شده و فعالیت‌های خود را با محدودیت‌هایی آغاز کرده‌اند.

او همچنین در مورد آخرین وضعیت فعالیت کتابخانه‌های عمومی نیز افزود: با توجه به تغییر وضعیت شهرستان کوهبنان به زردی کلیه کتابخانه‌های عمومی آماده ارائه خدمات به علاقه‌مندان و اعضا هستند.

رئیس کتابخانه‌های عمومی کوهبنان در ادامه بیان داشت: در وضعیت نارنجی فعالیت کتابخانه‌ها با محدودیت‌هایی مواجه بود وهم اکنون کتابخانه‌های عمومی هر روز به جز ایام تعطیلات رسمی جهت ارائه خدمات کتابخانه‌ای فعال بوده و سالن‌های مطالعه نیز آماده ارائه خدمات هستند، استفاده از ماسک برای مراجعان الزامی است و امانت کتاب به صورت قفسه باز و با انتخاب مستقیم عضو انجام می‌گیرد.

باقی زاده با اشاره به وضعیت کرونا در شهرستان تصریح کرد: اعضا کتابخانه‌ها جهت امانت کتاب می‌توانند با استفاده از طرح پیک کتاب در قالب تماس تلفنی و یا ارسال درخواست حضوری از کتابخانه درخواست و در منزل دریافت کنند.

رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوهبنان تاکید کرد: در ایام قرنطینه و تعطیلی موقت کتابخانه‌ها، همکاران ما فعالیت‌های مؤثر و مفیدی از قبیل برگزاری پویش‌ها و مسابقات کتابخوانی وجشنواره کتابخوانی رضوی، معرفی کتاب و نویسنده در صفحات مجازی شخصی و کتابخانه‌ای اینستاگرام، برگزاری محفل ادبی با حضور شاعران شهرستان ومهمان در بستر فضای مجازی اینستاگرام و… انجام داده‌اند.

باقی زاده گفت: مدت زمان تعطیلی کتابخانه‌ها، به زمان عضویت اعضا اضافه و جرایم دیرکرد منابع امانتی نیز در این مدت بخشیده خواهد شد.

انتهای پیام/ح
بازگشایی مجدد کتابخانه‌های عمومی کوهبنان

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? بازگشایی مجدد کتابخانه‌های عمومی کوهبنان