بازدید استاندار کرمان از طرح مسکن زنان سرپرست خانوار

علی زینی‌وند استاندارکرمان از مناطق حاشیه‌نشین شهر کرمان بازدید کرد و فرماندار کرمان در این بازدید گزارشی از اقدامات، تصمیمات و راهکارهای ساماندهی این مناطق ارائه داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمان؛دکتر علی زینی وند در این بازدید که عصر ۲۸ شهریور انجام شد گفت: راهکارهای خوبی توسط فرمانداری دسته بندی شده […]

علی زینی‌وند استاندارکرمان از مناطق حاشیه‌نشین شهر کرمان بازدید کرد و فرماندار کرمان در این بازدید گزارشی از اقدامات، تصمیمات و راهکارهای ساماندهی این مناطق ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمان؛دکتر علی زینی وند در این بازدید که عصر ۲۸ شهریور انجام شد گفت: راهکارهای خوبی توسط فرمانداری دسته بندی شده که بخشی از آنها نیاز به موافقت دولت دارد که در سفر رئیس جمهور به استان مطرح خواهیم تا به سمت ساماندهی برویم.

دکتر زینی‌وند در ادامه با همراهی مدیرکل کمیته امداد استان، مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری و فرماندار کرمان از طرح ۳۶ واحدی مسکن زنان سرپرست خانوار ‘چهل قسیم’ در روستای سیدی بازدید کرد.

استاندار کرمان در جریان این بازدید با اشاره به پیشرفت ۶۰ درصدی طرح گفت: مشکلات اداری مجموعه در کارگروهی به مدیریت فرماندار بررسی می‌شوند و در کنار آن جذب کمک‌های جدید برای اتمام طرح طبق قرار تعیین شده در دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی را پیگیری می‌کنیم.

به گفته یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان، این طرح با مشارکت خیران و دفتر امور بانوان استانداری در نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی آغاز شده و شامل سه آپارتمان ۱۲ واحدی است.

وی با بیان اینکه در شهر کرمان ۷ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند، عنوان کرد: هزار خانواده‌ی زن سرپرست فاقد مسکن در این جمعیت تحت پوشش قرار دارند که با کمک‌های خیران و تسهیلات و بلاعوض کمیته امداد سرپناهی برای آنها تهیه کنیم.

 

 
بازدید استاندار کرمان از طرح مسکن زنان سرپرست خانوار

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? بازدید استاندار کرمان از طرح مسکن زنان سرپرست خانوار