بارش برف در محورهای هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در حال حاضر در محورهای هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت بارش برف و ترافیک آزادراه کرج-تهران سنگین گزارش شده است. به گزارش فت فتو، مرکز مدیریت راههای کشور، آخرین وضعیت راه ها را تا ساعت ۹ صبح امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸ اعلام کرد که بر این اساس، […]

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در حال حاضر در محورهای هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت بارش برف و ترافیک آزادراه کرج-تهران سنگین گزارش شده است.

به گزارش فت فتو، مرکز مدیریت راههای کشور، آخرین وضعیت راه ها را تا ساعت ۹ صبح امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸ اعلام کرد که بر این اساس، در آزادراه قزوین کرج، ترافیک نیمه سنگین حاکم است.

آخرین وضعیت محورهای شمالی

در حال حاضر تردد در محور های هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت مسیر (رفت و برگشت) روان بوده؛ اما در محور های هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت بارش باران و برف وجود دارد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها

در آزادراه قزوین-کرج محدوده های ساسانی، پایانه کلانتری و پل کلاک ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

آخرین وضعیت جوی

در برخی از محورهای استان های مازندران، تهران، البرز و قزوین بارش برف و باران گزارش شده و همچنین، در برخی از محورهای استان های خراسان شمالی، سمنان و گیلان بارش باران وجود دارد.

برای تردد در محورهای کوهستانی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است.

محورهای مسدود

جاده قدیم پلدختر-خرم آباد در استان لرستان و محور شهداد-نهبندان در استان های کرمان و خراسان جنوبی به عنوان محورهای شریانی، مسدود است.

همچنین جاده های شمشک-دیزین،  اولنگ-شاهرود و شهداد – اندوهجرد در استان های تهران، سمنان و کرمان به عنوان محورهای غیرشریانی هستند که مسدودند.

کد خبر ۴۷۷۳۲۶۱


برهان محمودی
بارش برف در محورهای هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت

منبع: مــهر
?بارش برف در محورهای هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت : اخبار استان کرمان – اقتصادی