باد و بارش در کرمان

حبیبی گفت: افزایش ابر، وزش تندباد‌ها و بارش‌های رگباری باران در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب کرمان برای امروز پیش بینی می‌شود. حمیده حبیبی، رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار . فت فتو از کرمان، با اشاره به اینکه هم اکنون  آسمان استان کرمان صاف تا کمی ابری است، […]

حبیبی گفت: افزایش ابر، وزش تندباد‌ها و بارش‌های رگباری باران در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب کرمان برای امروز پیش بینی می‌شود.

حمیده حبیبی، رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار . فت فتو از کرمان، با اشاره به اینکه هم اکنون  آسمان استان کرمان صاف تا کمی ابری است، گفت: برای امروز افزایش ابر، وزش تندباد‌ها و بارش‌های رگباری باران در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب استان کرمان پیش بینی می‌شود. 

 او با اشاره به اینکه وزش تندباد‌های لحظه‌ای و بارش‌های رگباری و پراکنده در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب استان  کرمان پدیده غالب این هفته است، افزود: در مناطق مستعد احتمال بارش تگرگ دور از انتظار نیست.

حبیبی با بیان اینکه این شرایط جوی تا روز چهارشنبه در استان کرمان  ادامه دارد، تصریح کرد: در روز‌های پایانی هفته ،کاهش دما در استان کرمان پیش بینی می‌شود.

او افزود: مردم شهرستان فهرج در ۲۴ ساعت گذشته با دمای۴۳ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین روز را در استان پشت سر گذاشته اند  و صبح امروز لاله زار با دمای ۸ درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقطه استان به ثبت رسیده است.

رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۱۷ درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت: دمای امروز کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۳۳ درجه سانتیگراد می‌رسد.

انتهای پیام/ م 
باد و بارش در کرمان

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? باد و بارش در کرمان