ایجاد ۶۰۰ شغل از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید استان کرمان طی یک سال اخیر

فت فتو/کرمان مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان گفت: طی یک سال گذشته بیش از ۶۰۰ شغل از محل تسهیلات صندوق در استان کرمان ایجاد شده است. “یوسف پورواجد” امروز ۹ شهریورماه در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد یک ساله صدوق کارآفرینی امید در استان کرمان اظهار کرد: از شهریور سال گذشته تا هفته […]

فت فتو/کرمان مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان گفت: طی یک سال گذشته بیش از ۶۰۰ شغل از محل تسهیلات صندوق در استان کرمان ایجاد شده است.

“یوسف پورواجد” امروز ۹ شهریورماه در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد یک ساله صدوق کارآفرینی امید در استان کرمان اظهار کرد: از شهریور سال گذشته تا هفته دولت امسال بیش از ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۴۸۸۸ فقره پرونده کارآفرینی پرداخت شده که از این محل برای بیش از ۶۰۰ نفر شغل ایجاد شده است.

وی افزود: در هفته دولت امسال نیز ۱۱ طرح کارآفرینی در استان با اعتبار سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون  تومان به بهره‌برداری رسید که از محل این طرح ها برای ۳۶ نفر اشتغالزایی شده است .

پورواجد تصریح کرد: یکی از طرح هایی که در هفته جاری به بهره برداری رسید طرح بوم گردی قندچین واقع در بخش راین است که  با  ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات و هفت نفر اشتغال به صورت ویدئو کنفرانس با دستور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور و با حضور مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری بهره برداری شد.

انتهای پیام
ایجاد ۶۰۰ شغل از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید استان کرمان طی یک سال اخیر

منبع:ایـسنا
? ایجاد ۶۰۰ شغل از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید استان کرمان طی یک سال اخیر