ایجاد ۴قرارگاه محرومیت زدایی کرمان در دستور کار

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوبشرق ارتش: سربازان ولایت همه برای دفاع از کیان جمهوری اسلامی ایران و ارتقای امنیت مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد. به گزارش فت فتو فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش در این مراسم انس و وحدت فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی؛ اتحاد بین نیروهای نظامی و انتظامی اتحادی عمیق و […]

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوبشرق ارتش: سربازان ولایت همه برای دفاع از کیان جمهوری اسلامی ایران و ارتقای امنیت مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

به گزارش فت فتو فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش در این مراسم انس و وحدت فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی؛ اتحاد بین نیروهای نظامی و انتظامی اتحادی عمیق و مبتنی بر ایمان دانست و گفت: نیروهای نظامی و انتظامی اگر چه در لباس و ظاهر با هم تفاوت دارند اما به عنوان سربازان ولایت همه در راستای دفاع از کیان جمهوری اسلامی ایران و ارتقای امنیت مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

امیر غلامعلیان افزود: دفاع مقدس سرمایه ای بزرگ در تارک تاریخ ایران اسلامی می درخشد و حرکت بر مبنای دستور فرمانده کل قوا در بیانیه گام دوم انقلاب وظیفه نیروهای مسلح است.

فرمانده سپاه ثارالله استان هم تفاوت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورهای جهان را مکتبی و انقلابی بودن دانست و گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اتکا به ایمان الهی و الگو پذیری از اهل بیت علیهم السلام در راستای ماموریت محوله خود تلاش می کنند.

سردار معروفی جهادی و مردمی بودن را مشخصه منحصر به فرد نیروهای مسلح ایران اسلامی دانست و افزود: فرماندهی مقام معظم رهبری به عنوان پیشوا و امام و فرمانده کل قوا و اخلاص در عمل از دیگر مشخصه منحصر به فرد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

وی تاکید کرد: به همت نیرو‌های پیشکسوت و جوانان چهار قرارگاه محرومیت زدایی در استان از جمله جنوب، شرق، جنوب شرق و دو قرارگاه در مرکز استان راه اندازی می شود.

فرمانده انتظامی استان هم در این مراسم با اشاره به نقش نیروهای انتظامی در دوران دفاع مقدس و پس از این دوران گفت: نیروهای انتظامی با نام ژاندارمری وقت اولین کسانی بودند که در پاسگاههای مرزی از کیان و ناموس وطن جانانه و با نثار خون پاک خود دفاع کردند.

سردار ناظری وحدت کنونی نیروهای نظامی و انتظامی در استان کرمان را بی نظیر دانست و اظهار داشت:رمز موفقیت در تامین امنیت کنونی و خلق حماسه در دفاع مقدس این وحدت و همراهی است.

در این مراسم از یادواره شهدای خانگی ۶هزار و پانصد شهید استان هم رونمایی شد.
ایجاد ۴قرارگاه محرومیت زدایی کرمان در دستور کار

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? ایجاد ۴قرارگاه محرومیت زدایی کرمان در دستور کار