ایجاد ترانزیت هوایی و ریلی در جنوب استان کرمان ضروری است

یدالله موحد رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: طولانی شدن روند اجرای پروژه های عمرانی و راه سازی در نگاه عموم مردم ناپسند وموجب بروز نارضایتی و گلایه مندی ها شده و به صلاح کشور نیست. به گزارش “فت فتو ” یدالله موحد رییس کل دادگستری استان کرمان در دیدار با معاون وزیر راه و […]

یدالله موحد رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: طولانی شدن روند اجرای پروژه های عمرانی و راه سازی در نگاه عموم مردم ناپسند وموجب بروز نارضایتی و گلایه مندی ها شده و به صلاح کشور نیست.

به گزارش “فت فتو ” یدالله موحد رییس کل دادگستری استان کرمان در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: موضوع تورم مساله اساسی است که بر روند اجرای پروژه های عمرانی و راه سازی تاثیر گذاشته و موجب کندی روند اجرای طرح ها می شود.
وی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر پروژه های خوبی در حوزه راه در استان کرمان اجرا و تکمیل شده است، اظهارداشت: لازم است که تکمیل پروژه های نیمه تمام در استان کرمان در دستور کار جدی وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.
رییس کل دادگستری استان کرمان به قابلیت های کشاورزی در جنوب استان کرمان نیز اشاره و بیان کرد: ایحاد ترانزیت هوایی و ریلی برای توسعه زمینه صادرات محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان در پیشگیری از بین رفتن سرمایه های ارزشمند کشور در حوزه آب و زمین و نیز بهبود وضعیت معیشت مردم این منطقه تاثیرگذار خواهد بود.
موحد تصریح کرد: به دلیل نبود زیرساخت های مورد نیاز برای انتقال محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان به بازار مصرف و صادرات، سالانه بخش زیادی از این محصولات از بین رفته و به بازارهای مصرف نمی رسد.
نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان با اشاره به هزینه های بالای اجرای پروژه های عمرانی به ویژه در حوزه راه یادآور شد: با ایجاد زیرساخت های موردنیاز برای صادرات محصولات کشاورزی در جنوب استان کرمان، هزینه های اقتصادی آن به خوبی طی سه تا چهار سال جبران شده و از سوی دیگر وضعیت مردم منطقه نیز بهبود می یابد.

انتهای پیام/تاج الدینی
ایجاد ترانزیت هوایی و ریلی در جنوب استان کرمان ضروری است

منبع:آرمـان
? ایجاد ترانزیت هوایی و ریلی در جنوب استان کرمان ضروری است