اهدای 2 تن علوفه خشک توسط همیاران طبیعت کرمانی به حیات وحش

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست بردسیر گفت: نیکوکار بردسیری یک تن علوفه خشک برای تغذیه حیات وحش این شهرستان اهدا کرد. به گزارش فت فتو از کرمان، عیسی عارف‌کیا امروز اظهار کرد: در پی خشکسالی و کاهش بارندگی در سال‌ جاری، کشاورزان و صنایع شهرستان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی کمک‌های شایانی در بحث تامین علوفه […]


سرپرست اداره حفاظت محیط زیست بردسیر گفت: نیکوکار بردسیری یک تن علوفه خشک برای تغذیه حیات وحش این شهرستان اهدا کرد.

به گزارش فت فتو از کرمان، عیسی عارف‌کیا امروز اظهار کرد: در پی خشکسالی و کاهش بارندگی در سال‌ جاری، کشاورزان و صنایع شهرستان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی کمک‌های شایانی در بحث تامین علوفه برای حیات وحش داشته‌اند.

وی افزود: در بحث تامین آب هم اقدامات موثری از جمله تعمیر تلمبه بادی‌ها و تامین چندین آبشخور در منطقه انجام شده و مشارکت‌های مردمی در سال‌ جاری نسبت به سال‌های گذشته رشد چشمگیری داشته است.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بردسیر خاطرنشان کرد: همیاران طبیعت همواره نسبت به توجه به شرایط پیش آمده حساس باشند.

بنا به اعلام روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان، هفته گذشته نیز شخص دیگری در یک اقدام خداپسندانه یک تن علوفه خشک را به سر محیط‌بانی شهر راین شهرستان کرمان اهدا کرد که این علوفه‌ها توسط محیط بان به منطقه حکمت‌آباد زیستگاه آهو انتقال یافت.

انتهای پیام/3388/ق

 

اهدای 2 تن علوفه خشک توسط همیاران طبیعت کرمانی به حیات وحش

منبع: فــارس
?اهدای 2 تن علوفه خشک توسط همیاران طبیعت کرمانی به حیات وحش :اخبار استان کرمان ورزشی