اهدای خون کارمندان دستگاه های اجرایی شهر کرمان به نیابت از شهدای کارمند استان

حجت الله پاداش گفت: به مناسبت هفته دولت و روز قشر بسیج ادارات و کارمندان به نیابت از شهدای کارمند استان کرمان کمک مؤمنانه اهدا خون را در محل پایگاه راه آهن کرمان برگزار شد. به گزارش فت فتو؛ حجت الله پاداش صبح امروز در مراسم اهدا خون کارمندان و بسیجیان ادارت دستگاه های اجرایی […]

حجت الله پاداش گفت: به مناسبت هفته دولت و روز قشر بسیج ادارات و کارمندان به نیابت از شهدای کارمند استان کرمان کمک مؤمنانه اهدا خون را در محل پایگاه راه آهن کرمان برگزار شد.

به گزارش فت فتو؛ حجت الله پاداش صبح امروز در مراسم اهدا خون کارمندان و بسیجیان ادارت دستگاه های اجرایی شهر کرمان گفت: امروز به مناسبت هفته دولت و روز قشر بسیج ادارات و کارمندان به نیابت از شهدای کارمند استان کرمان کمک مؤمنانه اهدا خون را در محل پایگاه راه آهن کرمان برگزار شد.


جانشین فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان در بسیج اقشار ادامه داد: کارمندان نیز در محل پایگاه راه آهن کرمان به نیابت از پایگاه های بسیج کارمندان استان کرمان جهت اهدا و تکمیل بانک خون استان حضور پیدا کرده اند تا در شرایط کرونایی و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در این عرصه اقدامی را انجام دهیم.


وی خاطر نشان کرد: این مرحله از اهدا خون، دومین اهدا خون اقشار در راستای کمک های مؤمنانه است و اهدا خون قبلی نیز توسط سازمان بسیج ورزشکاران انجام شد.


انتهای پیام/
اهدای خون کارمندان دستگاه های اجرایی شهر کرمان به نیابت از شهدای کارمند استان

منبع:دانــا
? اهدای خون کارمندان دستگاه های اجرایی شهر کرمان به نیابت از شهدای کارمند استان