انقلاب اسلامی برای عبور از شرایط پیچیده و پرفتنه امروز نیازمند وفاق حول محور ولایت است

گروه استان‌ها – فرمانده سپاه استان کرمان گفت: انقلاب اسلامی با شرایط پیچیده و پرفتنه‌ای مواجه است که برای عبور از آن نیازمند وفاق حول محور ولایت هستیم. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، سردار حسین معروفی ظهر امروز در جشنواره مالک اشتر بسیج و سپاه ثارالله استان کرمان با گرامیداشت […]

گروه استان‌ها – فرمانده سپاه استان کرمان گفت: انقلاب اسلامی با شرایط پیچیده و پرفتنه‌ای مواجه است که برای عبور از آن نیازمند وفاق حول محور ولایت هستیم.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، سردار حسین معروفی ظهر امروز در جشنواره مالک اشتر بسیج و سپاه ثارالله استان کرمان با گرامیداشت ایام پرافتخار دفاع مقدس و یاد و خاطره امام (ره) و شهدا اظهار داشت: عزت، شرف، بزرگی و بازدارندگی امروز ملت ایران، به واسطه مجاهدت‌های هشت ساله شهدا، رزمندگان و ملت ایران در آن جنگ نابرابر هشت ساله است.

وی با بیان اینکه ملت ایران برابر دشمنان ایستادند و توانستند هم انقلاب خود را صادر کرده و هم حقانیت خود را ثابت و ناموس و تمامیت ارضی خود را حفظ کنند و امروز صاحب عظمت و بزرگی شوند گفت: بزرگی که در دوران دفاع مقدس بوجود آمد امروز باعث بازدارندگی ملت ایران است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه اگر کسی می خواهد معنای حقیقی توکل و توسل به اهل بیت را دریابد، فرهنگ حقیقی دفاع مقدس را ببیند یادآور شد: رزمندگان ما توکل و توسل حقیقی را در این هشت ساله مشق کردند.

وی به عملیات کربلای ۵ در شرق بصره اشاره کرد و افزود: توکل و توسل حقیقی رزمندگان ما در این عملیات نمایان بود به طوری که گفته می‌شد همه اسلام با همه کفر در پشت کانال پرورش ماهی در جنگ بودند؛ نبردی که نبرد تن با تانک بود.

سردار معروفی با بیان اینکه محور اصلی این عملیات ثاراللهیان بودند که دشمن را زمین گیر کردند گفت: از سال ۶۵ تا کنون ۳۵ سال می‌گذرد اما صحنه با عظمت این مجاهدت‌ها برای ما تازه و جلوی چشم ما است؛ گویی شهادت یاران و همرزمان ما همین شب گذشته بود.

وی با بیان اینکه ایمان عملی به ذات الهی، وحدت و وفاق ملی و ولایت و رهبری و مدیریت صحیح اسلام ناب محمدی سه مولفه‌ای بود که ما را به پیروزی رساند ادامه داد: این سه مولفه تنها مربوط به آن دوران نیست و در هر زمانی که این مولفه‌ها را در وجود و سیستم خود عملی کنیم، پیروز هستیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه شهدای ما سراپا اخلاص بودند خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس، رزمندگان ما فقط مراقب خط و جبهه‌ و … نبودند، اول مراقب خودشان بودند؛ مراقب چشم، گوش، دست، قلب، اندیشه و همه اعضا و جوارحشان بودند و به این دلیل توانستند از دین خدا، امام، حقانیت شیعه و از نظام الهی و ناموسشان دفاع کنند.

فرمانده سپاه استان کرمان: سپاه تنش آبی ۷۰۰ روستای استان کرمان را تا دو سال آینده برطرف می‌کند
فرمانده سپاه استان کرمان: “مکتب حاج قاسم” مکتب عاشورا و امامین انقلاب است
فرمانده سپاه استان کرمان: نگاه شهید سلیمانی الگوی عملی سپاه برای خدمت به مردم است

وی به وجود ۱۸۸ هزار شهید، ۸۰۰ هزار جانباز و ۵۰ هزار اسیر اشاره کرد و افزود: برای رزمندگان ما قله مهم بود، نه تپه و مشکل امروز ما این است که عده‌ای در کشور قله، پرچم و عزت و شرف اسلام را نمی‌بینند و در دامنه کوه در گیر منافع شخصی، حزبی و گروهی هستند.

سردار معروفی با بیان اینکه وفاق ما در دوران دفاع مقدس وفاق حقیقت دین حول ولایت بود تصریح کرد: مدیریت صحیح اسلامی همان ولایت و رهبری است و ما وفاقی را قبول داریم که حول ولایت باشد.

وی با اشاره به اینکه امروز در کشور به وفاق حول ولایت و رهبری بیش از گذشته نیاز داریم بیان کرد: امروز شرایط ما به مراتب سنگین‌تر و پیچیده‌تر از ابتدای انقلاب است و ما با دنیایی پر از فتنه مواجه هستیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه ما با چهره‌های آهوگونه و میش‌گونه گرگ صفی مواجه هستیم که در ابتدای انقلاب نبودند  گفت: انقلاب ما با کسانی مواجه است که پس از امام (ره) مقابل حقیقت انقلاب ایستاده و کاری را انجام دادند که بعد از رحلت پیامبر (ص) با امیرالمومنین (ع) کردند.

وی با اشاره به اینکه امروز شرایط کشور خاص است ادامه داد: امام ما در جریان انتخابات گذشته به تنهایی پرچم را بلند کرده و مقابل همه دنیا کفر ایستاد و خواص واقعی به دنبال وی حرکت کرده و کاری کردند که کسی باور نمی‌کرد.

سردار معروفی نعمت ولایت و رهبری را بزرگ‌ترین نعمت انقلاب اسلامی ایران برشمرد و افزود: امروز موفقیت‌های جهان اسلام با نگاه به نظام و انقلاب ما است.

وی با بیان اینکه ما قبل از انقلاب هم مسلمان و شیعه بودیم اما دین ما انقلابی نبود و مستعمره آمریکا بودیم گفت: امروز بعد از ۴۲ سال وقت پرداختن هزینه نیست؛ از ما خواسته شده که پیش‌روندگی و پیش‌برندگی داشته و مراقبت کنیم تا محافظه‌کار نباشیم.

انتهای پیام/۵۱۱/ی
انقلاب اسلامی برای عبور از شرایط پیچیده و پرفتنه امروز نیازمند وفاق حول محور ولایت است

منبع:تسنــیم
? انقلاب اسلامی برای عبور از شرایط پیچیده و پرفتنه امروز نیازمند وفاق حول محور ولایت است