انعقاد تفاهم نامه مجمع جوانان با کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز

در پی انعقاد تفاهم نامه‌ای بین مجمع ملی جوانان با کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، رئیس مجمع جوانان استان کرمان و دبیر این کمیسیون با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش فت فتو؛ رئیس مجمع جوانان استان کرمان در این دیدار از ظرفیت های بالای سمن های جوانان در راستای پیشگیری […]

در پی انعقاد تفاهم نامه‌ای بین مجمع ملی جوانان با کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، رئیس مجمع جوانان استان کرمان و دبیر این کمیسیون با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش فت فتو؛ رئیس مجمع جوانان استان کرمان در این دیدار از ظرفیت های بالای سمن های جوانان در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی به ویژه فرهنگ سازی در زمینه استفاده از کالای ایرانی و مقابله با کالاهای بی کیفیت و قاچاق گفت و اذعان داشت: در همه زمینه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و کارآفرینی، سمن های جوانان دارای فعالیت و توانمندی های مطلوب هستند و بسی جای امیدواری است که دستگاه ها و نهادهای دولتی پی به این قابلیت برده و خواهان همکاری با سمن ها هستند.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: جوانان همواره خواهان جدی گرفته شدن در تمامی عرصه ها هستند و هرگاه به آن‌ها اعتماد شد دستاوردهای حاکمیت نیز بهتر و باکیفیت تر شد.

مولایی دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این دیدار گفت: رجوع ما به سمن ها خیلی دیر اتفاق افتاد اما همین امر را هم به فال نیک می گیریم و امید داریم تا با حضور و همکاری سمن های جوانان بتوانیم گامهای مثبت و موثری در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز برداریم.

وی گفت:  استان کرمان در مسیر ترانزیتی کالا است و همین هم باعث شده تا محور بسیاری از کالاهای قاچاق باشد و اگرچه در بحث کشفیات عملکرد قابل قبولی داشته ایم اما در حوزه فرهنگ سازی باید بیش از این کار و تلاش کنیم.

مولایی افزود: ما از طرح های سمن ها استقبال می کنیم و هر طرحی که بتواند در این راستا مارا یاری کند حمایت خواهیم کرد.

در این دیدار مقرر شد تا مفاد تفاهم نامه مجمع جوانان و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز هرچه سریع‌تر اجرایی شود.
انعقاد تفاهم نامه مجمع جوانان با کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز

منبع:بــرنا
?
انعقاد تفاهم نامه مجمع جوانان با کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز