امنیت امروز را مدیون فداکاری شهدا هستیم

یادواره 12 شهید سرافراز حیدرآباد ،شهدای ورزشکار و تجلیل از آزادگان و جانبازان با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولین با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کهنوج برگزار شد. به گزارش فت فتو؛ یادواره 12 شهید سرافراز حیدرآباد ،شهدای ورزشکار و تجلیل از آزادگان و جانبازان با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی […]

یادواره 12 شهید سرافراز حیدرآباد ،شهدای ورزشکار و تجلیل از آزادگان و جانبازان با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولین با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کهنوج برگزار شد.

به گزارش فت فتو؛ یادواره 12 شهید سرافراز حیدرآباد ،شهدای ورزشکار و تجلیل از آزادگان و جانبازان با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولین با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کهنوج برگزار شد.
محمد برجی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهنوج عنوان کرد:بیش از 30 یادواره شهید را برنامه ریزی کرده ایم و در این هفته دفاع مقدس که متعلق به ایثارگران و خانواده شهداست 2 یادواره شهدا را برگزار کرده ایم.
وی افزود:اگر به لحاظ روحانی و معنوی به حادثه کربلا نگاه کنیم،هیچ حادثه در دنیا به عظمت این اتفاق وجود نداشته است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهنوج عنوان کرد:انقلاب اسلامی با اقتدا به نهضت کربلا به پیروزی رسید و فداکاری ها و جانفشانی ها در این راه باعث افتخار است و ما امروز میراث دار این انقلاب هستیم.
برجی تصریح کرد: انقلاب ما برگرفته از قیام عاشوراست و امنیت امروز را مدیون فداکاری شهدای عزیز مان هستیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهنوج در پایان عنوان کرد:شهدای عزیز ما و خانواده های آنان به پای ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده اند و از این انقلاب دفاع می کنند.
انتهای پیام/رحمانی
امنیت امروز را مدیون فداکاری شهدا هستیم

منبع:آرمـان
? امنیت امروز را مدیون فداکاری شهدا هستیم