امدادرسانی هلال‌احمر در ۲۱ روستای سیل‌زده کرمان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از عملیات امدادونجات نیروهای امدادی در ۲۱ روستا در شهرستان های بافت، بردسیر، رابر، راور، سیرجان، زرند، راین و ماهان در طی ۴ ساعت در ۲۵ تیرماه خبر داد. به گزارش فت فتو از کرمان، رضا فلاح جمعه شب اظهار کرد: طی بارندگی‌های شدید و طغیان رودخانه‌ها و جاری […]


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از عملیات امدادونجات نیروهای امدادی در ۲۱ روستا در شهرستان های بافت، بردسیر، رابر، راور، سیرجان، زرند، راین و ماهان در طی ۴ ساعت در ۲۵ تیرماه خبر داد.

به گزارش فت فتو از کرمان، رضا فلاح جمعه شب اظهار کرد: طی بارندگی‌های شدید و طغیان رودخانه‌ها و جاری شدن سیل بلافاصله نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر برای عملیات امدادونجات به مناطق سیل زده در شهرستان‌های بافت، بردسیر، رابر، راور، سیرجان، زرند، راین و ماهان اعزام شدند. 

وی با اشاره به اعزام ۵۲ نیروی امدادی در قالب ۱۴ تیم به مناطق حادثه دیده افزود: تاکنون عملیات ارزیابی، رهاسازی خوردهای گرفتار در آب، تخلیه آب منازل و معابر در ۲۱ روستا به مدت ۴ ساعت انجام شده است. 

فلاح با اشاره به به‌کارگیری ۱۳ خودروی کمک دار و آمبولانس در این عملیات‌ها خاطرنشان کرد: عملیات امدادرسانی در روستاها و مناطق شهر درگیر سیل همچنان ادامه دارد. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان اظهار کرد: همه نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان تا پایان فعالیت سامانه بارشی در استان در حال آماده باش هستند.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق/ی

امدادرسانی هلال‌احمر در ۲۱ روستای سیل‌زده کرمان

منبع: فــارس
?امدادرسانی هلال‌احمر در ۲۱ روستای سیل‌زده کرمان :اخبار استان کرمان ورزشی