امام جمعه کهنوج: راه اندازی فاز دوم کارخانه تیتانیوم تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب اسلامی است

جیرفت – فت فتو – امام جمعه کهنوج گفت: راه اندازی فاز دوم کارخانه تیتانیوم این شهرستان، تحقق شعار سال مقام معظم رهبری است لذا از وزیر انقلابی ضمن خواستار این مطالبه بحق مردم هستیم.

به گزارش فت فتو، حجت الاسلام احمد نجنو در خطبه های این هفته نماز جمعه کهنوج اظهار داشت: امروز شاهد سفر وزیر محترم صمت به کهنوج بودیم ضمن تشکر از این حضور وی، امیدوارم این سفر منشا برکاتی برای این شهرستان و منطقه جنوب شود. 

وی با بیان اینکه شهرستان کهنوج و جنوب کرمان سرشار از معادن با ارزش است گفت: یکی از این معادن تیتانیوم کهنوج است که سال ها قبل موضوع راه اندازی کارخانه این معدن بر سر زبان‌ها افتاده است. 

امام جمعه کهنوج تصریح کرد: حدود ۳۰ سال از این طرح معدنی تیتانیوم می گذرد و مسولان وعده اشتغالزایی یکهزار نفری را می دهند ولی متاسفانه طی این همه سال فقط و فقط شعار شنیدیم. 

خطیب جمعه کهنوج ادامه داد: اکنون که موقع بهره برداری این کارخانه شده، زمزمه انتقال مواد خام معدن به جای دیگر شنیده می شود که موجب نارضایتی مردم و مسولان محلی شده است.

وی افزود: از مدیرکل صمت جنوب کرمان، نماینده محترم پنج شهرستان جنوبی تقاضا داریم تا به هیچ وجه اجازه ندهند مواد خام معدنی از این شهرستان به جای دیگر منتقل شود.

وی ادامه داد: چرخه تکمیلی فرآوری مواد معدنی را باید همینجا راه‌اندازی کنند تا موجب رونق اشتغال در منطقه شود.
امام جمعه کهنوج: راه اندازی فاز دوم کارخانه تیتانیوم تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب اسلامی است

منبع: ایرنـا
💬 امام جمعه کهنوج: راه اندازی فاز دوم کارخانه تیتانیوم تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب اسلامی است