امام جمعه کرمان: اقتدار پلیس نباید دستمایه تزلزل و هجمه قرار گیرد

کرمان- فت فتو- نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان گفت: نظم و امنیت در جامعه آنچنان جایگاهی دارد که هیچگاه نباید اقتدار پلیس دستمایه تزلزل و هجمه قرار گیرد. به گزارش روز یکشنبه فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی در آیین تجلیل از مجموعه انتظامی استان […]

کرمان- فت فتو- نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان گفت: نظم و امنیت در جامعه آنچنان جایگاهی دارد که هیچگاه نباید اقتدار پلیس دستمایه تزلزل و هجمه قرار گیرد.

به گزارش روز یکشنبه فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی در آیین تجلیل از مجموعه انتظامی استان کرمان با ذکر نام و یاد شهدای انتظامی ضمن تشکر از فرمانده انتظامی استان و کشور و نیز مجموعه انتظامی افزود: طی این روزها که در برخی شهرها مشکلات و ناآرامی‌هایی شکل گرفت مجموعه انتظامی بسرعت کار را جمع و طوری عمل کرد تا کمترین خسارت به اموال مردم وارد شود از این رو لازم است از این مجموعه فداکار تشکر کنیم.

وی بیان کرد: در این میان باید هوشیار باشیم چراکه دشمنی‌های دشمن تمام نشده و همه جا درصدد است تا  علیه نظام اقدام کند؛ همانطور که اخیرا هم دشمنان دنبال بهانه بودند و آشوب‌ها و اغتشاش‌ها را شروع کردند اما فهم و هوشیاری مردم در صحنه‌بسیار خوب عمل کرد.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی ادامه داد: مساله‌ای که اهمیتش بالاست جایگاه و اقتدار فرماندهی انتظامی است و باوجود اینگونه مشکلات مردم باید هوشیار باشند و هیچگاه نباید جایگاه اقتداری پلیس را دستمایه تزلزل و هجمه قرار دهند.

امام جمعه کرمان خاطرنشان کرد: پلیس ماموریت خود را به بهترین شکل ممکن انجام داد و دل مردم و رهبری را خوشحال کرد؛ از خدا می‌خواهم که در ماموریت‌های آتی هم موفق باشید و ان شاء الله با هوشیاری و بصیرت مردم دشمن در نقشه‌های شوم بعدی هم ناکام بماند
امام جمعه کرمان: اقتدار پلیس نباید دستمایه تزلزل و هجمه قرار گیرد

منبع: ایرنـا
? امام جمعه کرمان: اقتدار پلیس نباید دستمایه تزلزل و هجمه قرار گیرد