امام جمعه موقت کرمان: مردم در ۹ دی از مقدسات خود دفاع کردند

کرمان– فت فتو – امام جمعه موقت کرمان تاکید کرد: مردم در حماسه ۹ دی سال ۸۸ از مقدسات خود دفاع کردند و نشان دادند که این مناسبت، روز تجلی بصیرت و میثاق با ولایت است. به گزارش فت فتو حجت الاسلام مهدی عرب پور روز پنجشنبه در مراسم گرامیداشت روز بصیرت در مسجد امیرالمومنین […]

کرمانفت فتو – امام جمعه موقت کرمان تاکید کرد: مردم در حماسه ۹ دی سال ۸۸ از مقدسات خود دفاع کردند و نشان دادند که این مناسبت، روز تجلی بصیرت و میثاق با ولایت است.

به گزارش فت فتو حجت الاسلام مهدی عرب پور روز پنجشنبه در مراسم گرامیداشت روز بصیرت در مسجد امیرالمومنین سیرجان اظهارداشت: مردم با هوشیاری و دشمن شناسی نشان دادند که از آرمان های والای شهیدان، اسلام، انقلاب و رهبری صیانت می کنند.

رییس ستاد اقامه نماز کرمان ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی در سال ۸۸ تلاش کردند بین مردم و رهبری فاصله بیندازند اما با رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و بصیرت ملت مومن و انقلابی نقشه‌های شوم آنان خنثی شد و انقلاب در مسیر خود قرار گرفت.

حجت الاسلام عرب پور تصریح کرد: هوشیاری مردم در حماسه ۹ دی فتنه گران که برای براندازی نظام اسلامی از قبل نقشه ها داشتند را رسوا کرد.

به گزارش فت فتو در این مراسم ضمن مرثیه سرایی در رثای حضرت زهرا (س) توسط مداحان اهل بیت و همچنین گرامیداشت یاد و خاطر سردار حاج قاسم سلیمانی شرکت کنندگان در مراسم با شعارهای مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند انزجار خود را از فتنه گران ابراز کردند.
امام جمعه موقت کرمان: مردم در ۹ دی از مقدسات خود دفاع کردند

منبع: ایرنـا
? امام جمعه موقت کرمان: مردم در ۹ دی از مقدسات خود دفاع کردند