امام جمعه جیرفت: ترویج روحیه جهادگری یکی از ضرورت های جامعه است

جیرفت – فت فتو – امام جمعه جیرفت گفت: امروز ترویج و نهادینه کردن روحیه جهادگری یکی از ضروریات جامعه است. به گزارش فت فتو، حجت‌الاسلام میثم تارم شامگاه سه شنبه در یادواره شهدا و همایش سنگرسازان بی‌سنگر سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان افزود: مسئولان به مدیریت جهادی جهاد سازندگی بیشتر اهمیت دهند. وی تصریح […]

جیرفت – فت فتو – امام جمعه جیرفت گفت: امروز ترویج و نهادینه کردن روحیه جهادگری یکی از ضروریات جامعه است.

به گزارش فت فتو، حجت‌الاسلام میثم تارم شامگاه سه شنبه در یادواره شهدا و همایش سنگرسازان بی‌سنگر سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان افزود: مسئولان به مدیریت جهادی جهاد سازندگی بیشتر اهمیت دهند.

وی تصریح کرد: اگر اقدامات جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس نبود بسیاری از عملیات های مهم ناکام می‌ماند.

وی با بیان اینوه در میان نهادهای مقدسی که در جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته هیچ نهادی به سپاه پاسداران و جهاد سازندگی نمی‌رسد تصریح کرد: سپاه بیشتر در حوزه امنیتی و سازمان جهاد در حوزه‌ بسیار گسترده فرهنگی، آموزشی، تربیتی و عمرانی از کشاورزی تا برق رسانی، آبرسانی، جاده و خانه سازی فعالیت می کرد.

امام جمعه جیرفت گفت: سازمان جهاد سازندگی فارغ از قید زمان، مکان و مادیات، مخلصانه و افسانه‌گونه در خدمت انقلاب اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی ما را به مطالعه دهه ۶۰ ارجاع می‌دهد، گفت: این موضوع به دلیل دوران خدمات و اقدامات جهادی و انقلابی جهادگران سازمان جهاد کشاورزی بود.

وی افزود: سازمان جهاد کشاورزی در بسیاری جهات معجزه آفرید اما این سازمان با بی‌تدبیری در سال ۱۳۷۹ جوان مرگ شد و امروزه ضرورت دارد همان روحیه در کشور احیا شود.
امام جمعه جیرفت: ترویج روحیه جهادگری یکی از ضرورت های جامعه است

منبع:ایرنـا
? امام جمعه جیرفت: ترویج روحیه جهادگری یکی از ضرورت های جامعه است