اقتصاد کشور و روابط با همسایگان نباید به نتایج مذاکرات برجام گره بخورد -جیرفت

نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: نباید اقتصاد، سیاست خارجی و روابط با همسایگان به نتایج مذاکرات برجام گره بخورد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فت فتو، ذبیح الله اعظمی نماینده مردم جیرفت در مجلس امروز (چهارشنبه 25 شهریورماه) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس ضمن تشکر از وزارت امورخارجه و سازمان انرژی اتمی اظهار […]


نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: نباید اقتصاد، سیاست خارجی و روابط با همسایگان به نتایج مذاکرات برجام گره بخورد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فت فتو، ذبیح الله اعظمی نماینده مردم جیرفت در مجلس امروز (چهارشنبه 25 شهریورماه) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس ضمن تشکر از وزارت امورخارجه و سازمان انرژی اتمی اظهار داشت: تیم وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی توانست از طریق مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی و دستیابی به توافقی هرچند موقت مانع از تشدید اختلافات و صدور قطع نامه جدید علیه کشورمان شوند.

وی افزود: خوشحالیم که برخی از مخالفان سرسخت برجام و آژانس بین المللی اتمی امروز موافق همکاری ایران با آزانس برای حل و فصل اختلافات شدند.

اعظمی با تاکید بر اینکه البته کسی نباید دنبال مچ گیری باشد بلکه باید از ایجاد اجماع در مورد پرونده های مهم سیاست خارجی استقبال کند، خاطرنشان کرد: هر چیزی که باعث کمک به حل مشکلات مردم شود بر هر دعوای جناحی و سیاسی اولویت دارد.

نماینده مردم جیرفت در مجلس تصریح کرد: سیاست خارجی توسط نظام تعیین می شود بنابراین ربطی به این و آن دولت ندارد. تنها چیزی که دائمی است منافع ملی و نظام هستند.

وی از شورای عالی امنیت ملی و وزارت امور خارجه خواست تا هرچه سریع تر در مورد ترکیب تیم مذاکره کننده و آغاز مجدد مذاکرات برجامی اقدام کنند تا تکلیف برجام مشخص شده و از فرسایشی شدن مذاکرات جلوگیری شود.

اعظمی در پایان تاکید کرد: نباید اقتصاد، سیاست خارجی و روابط با همسایگان به نتایج مذاکرات برجام گره بخورد.

انتهای پیام/

 

اقتصاد کشور و روابط با همسایگان نباید به نتایج مذاکرات برجام گره بخورد

منبع: فــارس
?اقتصاد کشور و روابط با همسایگان نباید به نتایج مذاکرات برجام گره بخورد :اخبار استان کرمان ورزشیشهرستان جیرفت