اقامه نماز جمعه در همه پایگاه‌های کرمان

آیین نماز جمعه فردا 21 آبان، با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در همه پایگاههای استان کرمان برگزار شود. به گزارش فت فتو؛درادامه همکاری وهماهنگی باستادملی و استانی مقابله با ویروس منحوس کرونا و هماهنگی با شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با محوریت نماینده ولی فقیه در استان، آیین نماز جمعه با […]

آیین نماز جمعه فردا 21 آبان، با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در همه پایگاههای استان کرمان برگزار شود.

به گزارش فت فتو؛درادامه همکاری وهماهنگی باستادملی و استانی مقابله با ویروس منحوس کرونا و هماهنگی با شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با محوریت نماینده ولی فقیه در استان، آیین نماز جمعه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی فردا در همه پایگاههای نماز جمعه استان برگزار می شود.

این فریضه الهی درکرمان به امامت حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی  نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمان در مصلی امام علی  این شهر اقامه می شود.

از تمامی نمازگزاران جمعه خواسته شده ماسک، مهر، سجاده و کیسه نایلونی یکبار مصرف به همراه داشته باشند و با رعایت فاصله گذاری از وسایل شخصی خود استفاده کنند.
اقامه نماز جمعه در همه پایگاه‌های کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? اقامه نماز جمعه در همه پایگاه‌های کرمان