افزایش مراکز نیکوکاری کرمان در دستور کار کمیته امداد است

کرمان-فت فتو- مدیرکل کمیته امداد کرمان به برنامه این نهاد برای گسترش مراکز نیکوکاری اشاره و پیش‌بینی کرد تعداد مراکز نیکوکاری استان تا پایان سال به ۵۰۰ مرکز افزایش یابد. به گزارش فت فتو تعداد مراکز نیکوکاری زیرنظر کمیته امداد در استان کرمان اینک ۳۹۱ مورد اعلام شده است. یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان […]

کرمان-فت فتو- مدیرکل کمیته امداد کرمان به برنامه این نهاد برای گسترش مراکز نیکوکاری اشاره و پیش‌بینی کرد تعداد مراکز نیکوکاری استان تا پایان سال به ۵۰۰ مرکز افزایش یابد.

به گزارش فت فتو تعداد مراکز نیکوکاری زیرنظر کمیته امداد در استان کرمان اینک ۳۹۱ مورد اعلام شده است.

یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان اظهارامیدواری کرد که با افزایش تعداد مراکز نیکوکاری تحولی عظیم در شیوه امدادرسانی به محرومان رخ دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل، وی بابیان اینکه تأسیس مراکز نیکوکاری در راستای واگذاری امدادرسانی به مردم انجام می‌شود افزود: معتقدیم امدادرسانی اگر به‌صورت شبکه‌ای انجام شود، ساختاری قدرتمند و هم‌افزایی عظیمی ایجاد خواهد شد و ظرفیت‌های بالقوه محلات برای کمک‌رسانی به خانواده‌های نیازمند، زمینه بروز می‌یابد.
صادقی شناسایی محرومان در محلات و کمک‌رسانی به آنان را مهمترین وظیفه مراکز نیکوکاری دانست و ادامه داد: ۳۱۴ مرکز از ۳۹۱ مرکز نیکوکاری استان کرمان عمومی و بقیه تخصصی هستند.

این مسئول بیان کرد: مراکز نیکوکاری تلاش می‌کنند از طریق ارتباط با معتمدان محلی، اصناف، مراکز فرهنگی و صنایع، کمک‌های مردمی را در ارائه به محرومان هر محله، تجمیع کنند.
افزایش مراکز نیکوکاری کرمان در دستور کار کمیته امداد است

منبع:ایرنـا
? افزایش مراکز نیکوکاری کرمان در دستور کار کمیته امداد است