افتتاح کارخانه آهک صنعتی قلعه‌گنج با حضور فتاح/سرمایه‌گذاری 140 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان

کارخانه آهک صنعتی در شهرستان قلعه‌گنج در جنوب کرمان با حضور رئیس بنیاد مستضعفان و با سرمایه‌گذاری 140 میلیارد تومانی این بنیاد افتتاح شد. به گزارش فت فتو از قلعه‌گنج، صبح امروز و با حضور فتاح رئیس بنیاد مستضعفان و استاندار کرمان، کارخانه آهک صنعتی شهرستان قلعه‌گنج در راستای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی افتتاح […]


کارخانه آهک صنعتی در شهرستان قلعه‌گنج در جنوب کرمان با حضور رئیس بنیاد مستضعفان و با سرمایه‌گذاری 140 میلیارد تومانی این بنیاد افتتاح شد.

به گزارش فت فتو از قلعه‌گنج، صبح امروز و با حضور فتاح رئیس بنیاد مستضعفان و استاندار کرمان، کارخانه آهک صنعتی شهرستان قلعه‌گنج در راستای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی افتتاح شد.

علی محمدی مدیرعامل کارخانه آهک دراین ارتباط به فت فتو گفت: این کارخانه با سرمایه‌گذاری 140 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان در منطقه قلعه‌گنج به بهره‌برداری رسید و در راستای اقتصاد مقاومتی بوده و اشتغالزایی مستقیم 50 نفر و غیر مستقیم 150 نفر را داشته است.

وی افزود: تمام نیروهای کارخانه کاملا بومی منطقه قلعه‌گنج هستند و برکات این طرح به جز بحث اشتغالزایی که داشته این بود که طرح گازرسانی به منطقه با سرعت خیلی بالایی انجام شد و همچنین برای اینکه آسیب محیط زیستی کمتری داشته باشد از فیلترهای مختلف استفاده شده است.

 

انتهای پیام/3388/ق

افتتاح کارخانه آهک صنعتی قلعه‌گنج با حضور فتاح/سرمایه‌گذاری 140 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان

منبع:فــارس
? افتتاح کارخانه آهک صنعتی قلعه‌گنج با حضور فتاح/سرمایه‌گذاری 140 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان