افتتاح چند طرح در فهرج

چندین طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در فهرج به بهره برداری رسید. به گزارش فت فتو، به مناسبت هفته بسیج به شش روستای مرکزی فهرج آبرسانی شد، برای اجرای طرح  ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از اعتبارات آبفای استان هزینه شده است.   به گفته فرماندار فهرج با اجرای این طرح اهالی روستا‌های حسین […]

چندین طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در فهرج به بهره برداری رسید.

به گزارش فت فتو، به مناسبت هفته بسیج به شش روستای مرکزی فهرج آبرسانی شد، برای اجرای طرح  ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از اعتبارات آبفای استان هزینه شده است.

 

به گفته فرماندار فهرج با اجرای این طرح اهالی روستا‌های حسین آباد علم خان، نعیم آباد، ده سلطان، امین آباد، ماهیدشت و امامیه از آب آشامیدنی سالم بهره‌مند شدند.

یک گلخانه هیدرو پونیک در روستای زید آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان فهرج هم به بهره‌برداری رسید.

علیرضا طیبی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فهرج گفت: این گلخانه هیدرو پونیک با کشت گوجه فرنگی به مساحت ۴هزار و ۳۲ متر مربع احداث شده و برای راه اندازی و احداث این گلخانه ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده که ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن از محل اعتبارات تسهیلات توسعه ملی و یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان آن از محل بخش خصوصی تامین شده است.

همچنین امروز بلوار امام علی (ع) روستای اسد آباد انگوری بخش نگین کویر فهرج نیز افتتاح شد.
صادق پاکزاد رئیس بنیاد مسکن شهرستان فهرج گفت: این بلوار بطول یک و نیم کیلومتراست که برای احداث آن ۵۰۰ میلیون تومان از اعتبارات ملی بنیاد مسکن و دهیاری هزینه شده است.
افتتاح چند طرح در فهرج

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? افتتاح چند طرح در فهرج