افتتاح چند طرح در شهرستان ریگان

به مناسبت هفته دولت چند طرح ورزشی و برق رسانی در شهرستان ریگان افتتاح شد. به گزارش فت فتو؛  امین باقری،فرماندار ریگان با اشاره افتتاح چند طرح به مناسبت هفته دولت در شهرستان ریگان گفت: به مناسبت هفته دولت زمین چمن مصنوعی روستای میرآباد کنار دشت امروز به بهره برداری رسید. وی تصریح کرد: این زمین چمن با مشارکت […]

به مناسبت هفته دولت چند طرح ورزشی و برق رسانی در شهرستان ریگان افتتاح شد.

به گزارش فت فتو؛  امین باقری،فرماندار ریگان با اشاره افتتاح چند طرح به مناسبت هفته دولت در شهرستان ریگان گفت: به مناسبت هفته دولت زمین چمن مصنوعی روستای میرآباد کنار دشت امروز به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: این زمین چمن با مشارکت دهیاری وبخشداری مرکزی در این روستا ساخته شد که برای ساخت این زمین چمن ۷میلیارد ریال هزینه شده است و بیش از ۱۰۰ورزشکار در این روستا از مزایای آن برخوردار شدند.

فرماندار ریگان ابراز کرد:افتتاح طرح توسعه، برق رسانی و رفع افت ولتاژ شهرستان ریگان نیز امروز انجام شد.

باقری بیان داشت: این ۱۰طرح برق رسانی با اعتبار ۱۶۰میلیارد ریال امروز به بهره برداری رسیدند که هزاران خانوار از مزایای آن برخوردار شدند با افتتاح این طرح‌های برق رسانی افت ولتاژ ده ها روستا در شهرستان برطرف شد.

فرماندار ریگان گفت :به مناسبت هفته دولت صد‌ها پروژه در شهرستان با اعتبار ۴۵۰میلبارد ریال  به بهره برداری خواهند رسید، این طرح‌ها شامل افتتاح زمین چمن مصنوعی، خانه عالم، طرح‌های اشتغال زایی، آبرسانی، برق رسانی و ساخت واحد آموزشی می‌باشند.

وی عنوان کرد: در دو بخش گنبکی ومرکزی ده ها طرح عمرانی در زمینه توسعه روستا‌ها افتتاح خواهند شد.

فرماندار ریگان افزود: آبیاری تحت فشار، مخابرات، طرح‌های شهرداری وخانه بهداشت از دیگر طرح‌ها در شهرستان می‌باشند.

باقری افزود:افتتاح شانزده هزار و پانصدومین واحد مسکونی ساخته شده در قالب طرح های مسکن و شهرسازی طی هفته دولت در ریگان افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/
افتتاح چند طرح در شهرستان ریگان

منبع:آرمـان
? افتتاح چند طرح در شهرستان ریگان