افتتاح مدرسه خیرساز

مدرسه سه کلاسه خیرساز در کهنوج افتتاح شد. به گزارش فت فتو؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در مراسم افتتاح این مدرسه گفت:، مدرسه سه کلاسه خیرساز “سحر طوسی” با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در روستای سهران کهنوج برای پذیرش دانش آموزان آماده شده و این مدرسه به کمک موسسه […]

مدرسه سه کلاسه خیرساز در کهنوج افتتاح شد.

به گزارش فت فتو؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در مراسم افتتاح این مدرسه گفت:، مدرسه سه کلاسه خیرساز “سحر طوسی” با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در روستای سهران کهنوج برای پذیرش دانش آموزان آماده شده و این مدرسه به کمک موسسه مهر گیتی و خیّر خیراندیش سحر طوسی ساخته شده است.

احمد اسکندری‌نسب بابیان اینکه موسسه خیریه مهرگیتی براساس تفاهم نامه سه جانبه با اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی استان و آموزش و پرورش استان کرمان هزینه ساخت ۲۰ مدرسه در قالب ۱۲۰ کلاس درس را متقبل شده است افزود:تاکنون ۳۰ مدرسه از این تعداد در استان کرمان ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه خیرین در دو سال گذشته کمک‌های بسیار خوبی برای ساخت مدارس دراستان کرمان انجام دادندگفت:بیش از ۳۰۰ فضای آموزشی نیمه تمام در استان توسط خیرین به اتمام رسیده است.
افتتاح مدرسه خیرساز

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? افتتاح مدرسه خیرساز