افتتاح فروشگاه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار و مددجویان نهادهای حمایتی در کرمان

فت فتو/کرمان با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، شهردار و جمعی از مسئولان، فروشگاه “سی سی” (نمایشگاه و فروشگاه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار، جوانان و اقشار تحت پوشش نهادهای حمایتی) در کرمان افتتاح شد. به گزارش فت فتو، “یوسف پورواجد” مدیر صندوق کارآفریی امید استان کرمان […]

فت فتو/کرمان با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، شهردار و جمعی از مسئولان، فروشگاه “سی سی” (نمایشگاه و فروشگاه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار، جوانان و اقشار تحت پوشش نهادهای حمایتی) در کرمان افتتاح شد.

به گزارش فت فتو، “یوسف پورواجد” مدیر صندوق کارآفریی امید استان کرمان شامگاه ۲۲ آبان ماه در این مراسم اظهار کرد: فروشگاه زنجیره ای “سی سی” در دو بخش نمایشگاه و فروشگاه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار، جوانان و اقشار تحت پوشش نهادهای حمایتی فعالیت خواهد کرد.

وی افزود: در این مرکز در حوزه آموزشی، برندینگ، کارآفرینی و ورک شاپ بخش های مختلف، بسته بندی و … را دنبال می کنیم تا به همه کسانی که در حوزه صنایع دستی و تولید فعالیت داشتند، کمک کنیم.

پورواجد با اشاره به ۲۰ ماه تلاش و کار برای راه اندازی فروشگاه “سی سی”، درباره نام فروشگاه گفت: محصولات همه استان های کشور در هر استان ارائه می شود و با این اقدام معرفی تک تک محصولات در سراسر کشور رقم می خورد و آینده خوبی خواهد داشت.

انتهای پیام
افتتاح فروشگاه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار و مددجویان نهادهای حمایتی در کرمان

منبع:ایـسنا
? افتتاح فروشگاه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار و مددجویان نهادهای حمایتی در کرمان