افتتاح طرح آبرسانی و خدماتی در رابُر

طرح آبرسانی به ۵روستای رابُر افتتاح و ۳۱سامانه خورشیدی سیار به عشایر کوچرو اهداء شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکزکرمان، با افتتاح طرح آبرسانی به ۵روستای بنه سوخته، جنگل آباد، ده ملک، آدوری و پدوم آباد اهالی این روستاها از آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند. برای اجرای این طرح افزون بر ۱میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال هزینه […]

طرح آبرسانی به ۵روستای رابُر افتتاح و ۳۱سامانه خورشیدی سیار به عشایر کوچرو اهداء شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکزکرمان، با افتتاح طرح آبرسانی به ۵روستای بنه سوخته، جنگل آباد، ده ملک، آدوری و پدوم آباد اهالی این روستاها از آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.

برای اجرای این طرح افزون بر ۱میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال هزینه شده است.

شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان،۳۱سامانه خورشیدی سیاربه عشایر کوچ رو و دارای سکونتگاه غیردائم رابر تحویل داد.

رشیدی مدیر امور برق شهرستان رابر گفت: این سامانه قادر به روشن کردن همزمان ۵لامپ کم مصرف و همچنین استفاده دو شارژر موبایل با ظرفیت ۱۰۰وات است و برای هر دستگاه ۲۰میلیون تومان هزینه شده است.

برای رفع کمبود آب شهر رابر، عملیات اجرایی ساخت مخزن هزار مترمعکبی آب شماره ۳ با اعتبار اولیه ۲میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان آغاز شد.
جلالی رئیس اداره آب رابر گفت: با بهره برداری از این مخزن ۱۳هزار نفر از مزایای آن برخوردار می شوند.

نماینده مردم شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی؛ هم اعلام کرد: شهرک صنعتی ظرفیتی بالقوه اشتغالزایی برای جوانان رابر به مرحله واگذاری زمین رسیده و راه اندازی کارخانه درآلو رابر در دستور کار است

محمدی در رابر افزود: مجوز ساخت ۲هزار واحد مسکونی در حوزه انتخابیه نماینده مردم شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه پیگیری می شود.

وی از رایزنی با وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی برای برگزاری یک برنامه جهانی سالانه در خورشان سپهبد شهید سلیمانی به منظور ترویج سیره و مکتب وی به میزبانی زادگاهش خبر داد.

نماینده مردم شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس آغاز طرح مطالعاتی بزرگراه قنات ملک به گنجان، مطالعات اصلاح نقطه حادثه خیز اسکر، جاده رابر به کرمان را از برنامه های در دست پیگیری اعلام کرد.

محمدی افزود: زنجیره تولید عسل در شهرستان رابر بعنوان قطب تولید این محصول مقوی و مفید فراهم است و تسهیلات داده می شود.

در مراسمی از مدیران حوزه اجرایی و فعال ستاد کرونا شهرستان رابر تجلیل شد.
افتتاح طرح آبرسانی و خدماتی در رابُر

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? افتتاح طرح آبرسانی و خدماتی در رابُر