افتتاح سامانه ارجاع بیماران نیازمند در شهر کرمان

دبیر کانون‌های خادم‌یاری رضوی استان کرمان از افتتاح سامانه ارجاع بیمارن نیازمند در شهر کرمان خبر داد. به گزارش فت فتو از کرمان، سعید کاظمی‌پور شامگاه امروز در افتتاح سامانه ارجاع بیماران نیازمند و رونمایی از پویش خدمت صادقانه به سیره شهدا، اظهار داشت: حاج‌قاسم ۴۲ سال قبل شاگردی خود را در مکتب امام خمینی […]


دبیر کانون‌های خادم‌یاری رضوی استان کرمان از افتتاح سامانه ارجاع بیمارن نیازمند در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش فت فتو از کرمان، سعید کاظمی‌پور شامگاه امروز در افتتاح سامانه ارجاع بیماران نیازمند و رونمایی از پویش خدمت صادقانه به سیره شهدا، اظهار داشت: حاج‌قاسم ۴۲ سال قبل شاگردی خود را در مکتب امام خمینی (ره) آغاز کرد و بعد از گذشت ۴۰ سال مجاهدت و تلاش در با عنوان سرباز سلیمانی در مکتب امام خامنه‌ای فارغ‌التحصیل شد و مکتب سلیمانی تا همیشه ماندگار می‌شود.

وی بیان داشت: خادمیاران استان کرمان خود را شاگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می‌دانند و ما مردم‌داری و مردم‌یاری را در مکتب حاج‌قاسم فرا گرفتیم و دبیرخانه خادمیاران رضوی با ظرفیت ۸ هزار خادمیار و ۵۰۰ یاور رضوی در ۲۳ شهرستان تابعه استان کرمان در ۱۹ عرصه تخصصی خدمات ارائه می‌دهند.

کاظمی‌پور از موانع پیش‌رو سخن به‌میان آورد و خطاب به تولیت آستان قدس رضوی اضافه کرد: ناهماهنگی‌ها از جمله مشکلات آزاردهنده است و درخواست داریم برای این ناهماهنگی و برای ایجاد وحدت رویه بین خادمان مردم ما را راهنمایی و کمک کنید.

دبیر کانون‌های خادم‌یاری رضوی استان کرمان ابراز داشت: ارتباط و تعامل با سازمان‌ها، ادارات و نهادهایی که موظف به خدمت‌رسانی به مردم هستند را در دستور کار داریم.

کاظمی‌پور یادآور شد: کمک به شکل‌گیری محله‌های اسلامی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب در حال انجام است تا زمینه شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی فراهم شود.

وی بیان داشت: برای اینکه در محلات بتوانیم خدمات را به بهترین نحو انجام دهیم، دنبال بحث مسجدمحوری در محله‌ها هستیم و خادمیاران فعالیت خود را با هماهنگی ائمه جماعات انجام می‌دهند.

کاظمی‌پور اضافه کرد: طراحی سامانه شناسایی و ارجاع بیماران نیازمند از دو سال قبل کلید خورد و این سامانه برای شهر کرمان آماده شده است و برای تکمیل و پوشش استانی و تبدیل به الگوی کشوری نیاز به حمایت تولیت آستان قدس رضوی دارد.

وی اظهار داشت: اگر امروز در زندگی و معیشت مردم گره افتاده است، این گره به‌راحتی باز می‌شود؛ به‌شرط اینکه به سیره و روش شهدا عمل کنیم و با توسل به ائمه معصوم برای رفع مشکلات گام برداریم.

دبیر کانون‌های خادم‌یاری رضوی استان کرمان خاطرنشان کرد: به‌مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی مجوز برگزاری پویش ۴۰ روز به سیره شهدا را دریافت کردیم تا سعی کنیم با استفاده از ظرفیت خادمیاران رضوی و مردم خیر قدمی برای رفع مشکل مردم نیازمند برداریم.

انتهای پیام/۸۰۰۱۹/ب

افتتاح سامانه ارجاع بیماران نیازمند در شهر کرمان

منبع: فــارس
? افتتاح سامانه ارجاع بیماران نیازمند در شهر کرمان