افتتاح بزرگترین پارکینگ هوشمند جنوب شرق کشور در کرمان

پارکینگ هوشمند هزار و 200 واحدی امروز در کرمان به بهره برداری رسید. به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان؛ این پارکینگ با زیربنای 25 هزار مترمربع در دوطبقه بخشی از پرژه صاروج پارس مجهز به سیستم هوشمند pmc است و,از دو هزار و ۴۰۰ واحد پارکینگ پیش‌بینی شده در این طرح۱۲۰۰ واحد  از امروز […]

پارکینگ هوشمند هزار و 200 واحدی امروز در کرمان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان؛ این پارکینگ با زیربنای 25 هزار مترمربع در دوطبقه بخشی از پرژه صاروج پارس مجهز به سیستم هوشمند pmc است و,از دو هزار و ۴۰۰ واحد پارکینگ پیش‌بینی شده در این طرح۱۲۰۰ واحد  از امروز در اختیار مردم قرار گرفت.
این پارکینگ بخشی ازپروژه مجتمع تجاری فرهنگی تفریحی و اداری صاروج پارس است که در بافت قدیم شهر کرمان در حال ساخت است .

شهردار کرمان افزود: با افتتاح این پارکینگ هوشمند بخشی از بار ترافیکی بافت قدیم کاهش می یابد.

سعید شعرباف افزود :مرحله اول این پروژه صاروج پارس که در نزدیکی بازار کرمان در حال احداث است؛ شامل بخش های تجاری اداری هایپرمارکت فست فود کافی شاپ تفریحی و پارکینگ است و مرحله دوم نیز کاربری هتل سینما و ورزشی دارد که در آینده احداث خواهد شد.

بگفته وی تاکنون ۵۷ میلیون دلار آورده سرمایه گذار عمانی در پروژه صاروج پارس هزینه شده  و پیش بینی می شود تا ۳ سال اینده تکمیل شود .

دانلود

کد ویدیو

 

تهیه بسته های سرمایه گذاری در اولویت شهرداری کرمان

شهردار کرمان در آیین افتتاح بزرگترین پارکینگ هوشمند جنوب شرق کشور در کرمان افزود: در دنیا بسته اقتصادی به صورت مطالعه شده در اختیار سرمایه گذار قرار داده می شود و سرمایه گذار از تبعات مثبت و منفی پروژه خود مطلع می‌شوند و این امر سرمایه گذاری را به برد برد می رساند که زمان اجرای طرحها نیز کوتاه تر می شود.

 
افتتاح بزرگترین پارکینگ هوشمند جنوب شرق کشور در کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? افتتاح بزرگترین پارکینگ هوشمند جنوب شرق کشور در کرمان