اعلام برنامه‌های ویژه هفته تعاون

ویژه برنامه‌های هفته تعاون در استان کرمان اعلام شد به گزارش فت فتو، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان امروز در یک نشست خبری در کرمان گفت:هفته تعاون فرصتی مناسب بر‌ای قدردانی از تعاونگران تلاشگر استان است. اسماعیلی با بیان اینکه جشنواره تعاونی ها‌ی استان با حضور ۷۰ تعاونی در استان بر گزار […]

ویژه برنامه‌های هفته تعاون در استان کرمان اعلام شد

به گزارش فت فتو، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان امروز در یک نشست خبری در کرمان گفت:هفته تعاون فرصتی مناسب بر‌ای قدردانی از تعاونگران تلاشگر استان است.
اسماعیلی با بیان اینکه جشنواره تعاونی ها‌ی استان با حضور ۷۰ تعاونی در استان بر گزار شده است افزود: در این جشنواره ۶ تعاونی استان که واجد شرایط بودند به عنوان تعاونی برتر استان انتخاب و یک تعاونی هم به عنوان تعاونی بر‌تر کشوری انتخاب شدند.
اسماعیلی خاطر نشان کرد: در هفته تعاون علاوه بر تجلیل از تعاونی‌های برتر چندین افتتاح، کلنگ زنی، حضور در گلزار‌های شهدای استان و نشست با اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اهمیت تعاون در اقتصاد استان اظهار داشت: هم اکنون ۵ هزار تعاونی در استان فعال هستند که حدود پنجاه هزار شغل در این تعاونی‌ها ایجاد شده است
۱۳ تا ۱۹ شهریور هفته تعاون نامگذاری شده است

 

 

 

دانلود

کد ویدیو
اعلام برنامه‌های ویژه هفته تعاون

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? اعلام برنامه‌های ویژه هفته تعاون