اعطای وام مهارت ۱۰۰ میلیون تومانی برای ایجاد کسب و کار به سربازان/ تولید سیمان سبز از مواد دورریختنی توسط سرباز سپاه کرمان

متوسلیان یکی از دستاوردهای طرح مهارت آموزی سربازان را شناسایی و حمایت از استعدادها دانست و گفت: به طور مثال یکی از سربازان در حال تولید سیمان سبز از مواد دورریختنی است و یا سرباز دیگری در حال تولید کیت های الکترونیکی است که در صنایع کاربرد دارد. به گزارش فت فتو؛ به نقل از راه آرمان محمد […]

متوسلیان یکی از دستاوردهای طرح مهارت آموزی سربازان را شناسایی و حمایت از استعدادها دانست و گفت: به طور مثال یکی از سربازان در حال تولید سیمان سبز از مواد دورریختنی است و یا سرباز دیگری در حال تولید کیت های الکترونیکی است که در صنایع کاربرد دارد.

به گزارش فت فتو؛ به نقل از راه آرمان محمد متوسلیان مسئول مهارت آموزی سپاه ثارالله استان کرمان در حاشیه مراسم روز سرباز در جمع خبرنگاران گفت: از سال ۹۶ و پس از تدبیر فرمانده معظم کل قوا، سربازان در تمام رده های نیروهای مسلح، یک مهارت در طول خدمت فرا می گیرند.


وی تشریح کرد: سربازان در زمان ورود به خدمت مقدس برای مهارت آموزی ثبت نام می کنند پس از مشاوره و مصاحبه توسط متخصصین، براساس علاقه و استعداد، به کلاس ها معرفی  می شوند.

متوسلیان تصریح کرد: سربازان پس از خدمت گواهینامه دریافت می کنند و جهت دریافت وام اشتغالزایی به بانک معرفی می شوند.

وی با بیان اینکه کیفیت بالای آموزش ها موجب استقبال سربازان از این طرح شده است، اعلام کرد: سربازان در طول خدمت یکی از مهارت صنعتی، کشاورزی و… را کسب می کنند.

متوسلیان یکی از دستاوردهای طرح را شناسایی و حمایت از استعدادها دانست و بیان کرد: به طور مثال یکی از سربازان در حال تولید سیمان سبز از مواد دورریختنی است و یا سرباز دیگری در حال تولید کیت های الکترونیکی است که در صنایع کاربرد دارد.

مسئول مهارت آموزی سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به امضای تفاهم نامه با ۶ سازمان گفت: تمام رده های سپاه، نیروی انتظامی و ارتش به همراه سازمان های متولی در کارگروه اشتغالزایی به ریاست معاون اقتصادی استانداری هماهنگی های طرح را انجام می دهند.

وی اظهار کرد: در اخرین اقدام این کارگروه به سربازان دارای مهارت وام ۱۰۰ میلیونی برای ایجاد کسب و کار اعطا شد.

متوسلیان گفت: سپاه کرمان نیز سهمیه خود را ثبت نام و به اتاق بازرگانی معرفی کرد که پس از تکمیل اطلاعات به بانک معرفی می شوند.

انتهای پیام/

 
اعطای وام مهارت ۱۰۰ میلیون تومانی برای ایجاد کسب و کار به سربازان/ تولید سیمان سبز از مواد دورریختنی توسط سرباز سپاه کرمان

منبع:دانــا
? اعطای وام مهارت ۱۰۰ میلیون تومانی برای ایجاد کسب و کار به سربازان/ تولید سیمان سبز از مواد دورریختنی توسط سرباز سپاه کرمان