اطلاعیه هسته گزینش آموزش و پرورش کرمان درباره داوطلبان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

فت فتو/کرمان هسته گزینش آموزش و پرورش کرمان با صدور اطلاعیه ای از داوطلبان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی خواست مدارک لازم را به کارشناسی گزینش ادارات آموزش و پرورش شهرستان محل سکونت خود تحویل دهند. “علی شاهمرادی” مدیر هسته گزینش استان کرمان با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اعلام اسامی […]

فت فتو/کرمان هسته گزینش آموزش و پرورش کرمان با صدور اطلاعیه ای از داوطلبان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی خواست مدارک لازم را به کارشناسی گزینش ادارات آموزش و پرورش شهرستان محل سکونت خود تحویل دهند.

“علی شاهمرادی” مدیر هسته گزینش استان کرمان با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اعلام اسامی چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، لازم است داوطلبان در اسرع وقت کلیه مدارک اعلام شده در سایت سازمان سنجش را به دفاتر گزینش ادارات آموزش و پرورش شهرستان محل سکونت خود تحویل دهند .

وی عنوان کرد: مدارک لازم شامل فرم اطلاعات فردی، دو قطعه عکس، اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و تصویر کارت ملی است.  

به گزارش فت فتو و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، شاهمرادی تاکید کرد: داوطلبان شهر کرمان بر اساس مدرسه محل تحصیل خود مدارک مورد نیاز را به ادارات آموزش و پرورش نواحی یک و دو تحویل دهند.

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه زمان و مکان مصاحبه حضوری متقاضیان دانشگاه فرهنگیان متعاقبا اعلام خواهد شد تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، داوطلبان از مراجعه حضوری به اداره کل آموزش و پرورش استان خودداری نمایند.

انتهای پیام
اطلاعیه هسته گزینش آموزش و پرورش کرمان درباره داوطلبان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

منبع:ایـسنا
? اطلاعیه هسته گزینش آموزش و پرورش کرمان درباره داوطلبان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان