اشغال ۶۲۹ تخت بیمارستانی توسط بیماران کرونایی در کرمان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در حال حاضر ۶۲۹ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند. به گزارش فت فتو از کرمان، مهدی شفیعی بعد از ظهر امروز در تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان اظهار کرد: موارد بستری قطعی ابتلا به کرونا هم‌اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۶۲۹ مورد است […]


سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در حال حاضر ۶۲۹ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

به گزارش فت فتو از کرمان، مهدی شفیعی بعد از ظهر امروز در تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان اظهار کرد: موارد بستری قطعی ابتلا به کرونا هم‌اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۶۲۹ مورد است که به تفکیک در کرمان ۳۶۱ نفر، رفسنجان ۳۴ نفر، جیرفت ۸۵ نفر، بم ۴۹ نفر و سیرجان ۱۰۰ نفر بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان را ۳۸ هزار و ۵۵۲ نفر و موارد جدید بستری در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های استان را ۱۱۵ مورد عنوان کرد.

وی بیان کرد: تعداد فوتی‌های قطعی به علت ابتلا به کرونا  در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۷ نفر و مجموع فوتی‌های کرونایی در استان کرمان ۴۵۸۴ نفر بوده است.

شفیعی عنوان کرد: واکسن تزریق شده نوبت اول در استان کرمان یک‌میلیون و ۴۴هزار و ۲۲۸ دز و نوبت دوم ۵۲۴ هزار و ۱۸۱ دز بوده است.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب

اشغال ۶۲۹ تخت بیمارستانی توسط بیماران کرونایی در کرمان

منبع:فــارس
? اشغال ۶۲۹ تخت بیمارستانی توسط بیماران کرونایی در کرمان