اسیدپاشی در رفسنجان/ شناسایی عاملان در دستور کار قرار گرفت

رفسنجان – فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان گفت: در پی یک فقره اسیدپاشی در شهر رفسنجان شناسایی عامل یا عاملان این اقدام در دستور ویژه پلیس قرار گرفته است.

سرهنگ محمدجواد آرامون در گفتگو با فت فتو اظهار داشت: یکشنبه شب مرد ۴۰ ساله رفسنجانی درب منزلش هدف اسیدپاشی دو نفر موتورسوار قرار گرفت.

وی افزود: شب گذشته در محدوده بلوک هفت شهر رفسنجان، دو فرد موتورسوار ناشناس، زنگ منزل خانه‌ای را زده و پس از اینکه فرد صاحبخانه در را باز می‌کند، مورد اسیدپاشی قرار می‌گیرد.

رئیس پلیس رفسنجان با بیان اینکه اسید بر روی گردن و سینه فرد مورد حمله اسیدپاشی ریخته شده است، تصریح کرد: این دو فرد موتورسوار بلافاصله از صحنه متواری شده اند.

آرامون گفت: زمانی که همسر فرد صاحبخانه برای کمک به شوهرش اقدام می‌کند و به او نزدیک می‌شود مقداری اسید بر روی بدن او نیز ریخته شده و وی نیز مصدوم می‌شود.

آرامون اظهار کرد: مرد جوان برای مداوا به بیمارستانی در کرمان اعزام شده و همسر وی نیز در بیمارستان رفسنجان روند درمان خود را آغاز کرده است.

فرمانده انتظامی رفسنجان با بیان اینکه شناسایی عامل یا عوامل این اسیدپاشی در دستور کار قرار گرفته است، عنوان کرد: پرونده به منظور روشن شدن ابعاد دیگر و دستگیری این افراد خاطی و ناشناس به طور ویژه در دستور کار است و اجازه نخواهیم داد مخلان نظم و امنیت در شهر جولان بدهند و امنیت جامعه را به هم بزنند.

وی به شهروندان توصیه کرد که در شب و یا روز از باز کردن در منزل بر روی اشخاص ناشناس خودداری کنند که احتمال تهدید و خطر وجود دارد.

کد خبر ۵۳۱۹۹۷۸
اسیدپاشی در رفسنجان/ شناسایی عاملان در دستور کار قرار گرفت

منبع:مــهر
💬 اسیدپاشی در رفسنجان/ شناسایی عاملان در دستور کار قرار گرفت