اسکان آسیب دیدگان سیل زیدآباد در مسجد/ بازگشایی کمربندی سیرجان

فت فتو/کرمان معاون امور عمرانی فرمانداری سیرجان گفت: آسیب دیدگان سیلاب شب گذشته شهر زیدآباد، در حسینیه و مسجد اسکان داده شدند. محمد بیگلری در گفت و گو با فت فتو درباره وضعیت شهرستان سیرجان گفت: در پی جاری شدن سیلاب در شهر زیدآباد مدیریت بحران شهرستان در محل بخشداری زید آباد حضور پیدا کرده […]

فت فتو/کرمان معاون امور عمرانی فرمانداری سیرجان گفت: آسیب دیدگان سیلاب شب گذشته شهر زیدآباد، در حسینیه و مسجد اسکان داده شدند.

محمد بیگلری در گفت و گو با فت فتو درباره وضعیت شهرستان سیرجان گفت: در پی جاری شدن سیلاب در شهر زیدآباد مدیریت بحران شهرستان در محل بخشداری زید آباد حضور پیدا کرده و امداد رسانی توسط دستگاه های خدمت رسان از جمله جمعیت هلال احمر به افراد آسیب دیده آغاز شد و آسیب دیدگان در حسینیه و مسجد زید آباد اسکان داده شدند.

به گفته معاون امور عمرانی فرمانداری سیرجان، شب گذشته به دلیل وقوع سیلاب محور «شهربابک – سیرجان» و آزادراه شرقی مسدود شد که با تلاش نیروهای راهداری بازگشایی شد. ضمن آنکه دهانه های برخی از پل ها نیز توسط ماشین آلات بازگشایی شد.

او ادامه می دهد: در ساعت اولیه  وضعیت قطعی برق و بهداشت آب توسط مسئولین مربوطه در دستور کار قرار گرفت و یک مورد نشتی گاز نیز گزارش شده بود که توسط کارکنان شرکت گاز رفع شد.

تیمی جهت ارزیابی روستاهای پایین دست شهر زیدآباد برای برآورد خسارت وارده اعزام شده و همچنین تیم دیگری جهت شناسایی ساختمان های نا ایمن و حفاری ها در حال انجام است تا پس از شناسایی اقدامات ایمنی و رفع خطر و ایجاد حصار صورت گیرد؛ این مطلب بخش دیگری از سخنان بیگلری در گفت و گو با خبرنگار فت فتو بود.

او می گوید: پاکسازی منازل مسکونی بلافاصله توسط نیروهای هلال احمر، نیروی دریایی و بسیج آغاز شد و امداد رسانی در حال انجام است.

انتهای پیام
اسکان آسیب دیدگان سیل زیدآباد در مسجد/ بازگشایی کمربندی سیرجان

منبع: ایـسنا
? اسکان آسیب دیدگان سیل زیدآباد در مسجد/ بازگشایی کمربندی سیرجان