استقبال دختران رفسنجانی از تحصیل در حوزه علمیه

مدیر حوزه علمیه خواهران ریحانه‌النبی (س) رفسنجان گفت: امسال استقبال خواهران برای حضور در این حوزه نسبت به سال قبل رشد داشته است. مرضیه ملایی امروز در گفت‌وگو با فت فتو در رفسنجان اظهار کرد: کلاس‌های حوزه از ۲۱ شهریورماه همزمان با سراسر کشور شروع می‌شود و بر اساس نامه‌ای که مدیریت مرکز حوزه‌های علمیه […]


مدیر حوزه علمیه خواهران ریحانه‌النبی (س) رفسنجان گفت: امسال استقبال خواهران برای حضور در این حوزه نسبت به سال قبل رشد داشته است.

مرضیه ملایی امروز در گفت‌وگو با فت فتو در رفسنجان اظهار کرد: کلاس‌های حوزه از ۲۱ شهریورماه همزمان با سراسر کشور شروع می‌شود و بر اساس نامه‌ای که مدیریت مرکز حوزه‌های علمیه به مدارس علمیه ارسال کرده است، کلیه اساتید، کارکنان و طلاب باید حتما واکسن کرونا دریافت کرده باشند.

مدیر حوزه علمیه خواهران ریحانه‌النبی (س) رفسنجان ادامه داد: طبق نامه‌ای که ارسال شده از تدریس اساتیدی که واکسن دریافت نکرده باشند ممانعت می‌شود و با توجه به اینکه مسأله حضور طلبه‌ها در خوابگاه مطرح است، هماهنگی برای انجام واکسن کرونا طلاب هم انجام شده است که نسبت به دریافت آن اقدام کرده‌اند.

وی در خصوص استقبال خواهران از تحصیل در حوزه تصریح کرد: امسال نسبت به سال قبل تعداد بیشتری از خواهران برای تحصیل در این حوزه ثبت‌نام کرده‌اند و شاهد رشد ثبت‌نام هستیم و استقبال خوب بوده است.

ملایی خاطرنشان کرد: تحصیل در حوزه باتوجه به اینکه درس دین است به خواهران توصیه می‌شود و یکی از بهترین راه‌هایی است که دختران وارد آن می‌شوند و در سایر عرصه‌ها اعم از زندگی و تربیت فرزند تأثیر بسزایی دارد.

انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب

استقبال دختران رفسنجانی از تحصیل در حوزه علمیه

منبع:فــارس
? استقبال دختران رفسنجانی از تحصیل در حوزه علمیه