استفاده از زغال برای گرم شدن ۴ نفر را مسموم کرد

رئیس اورژانس کرمان گفت: چهار عضو یک خانواده در روستای قلعه‌عسکر بردسیر که برای گرم شدن ساختمان از زغال استفاده کرده بودند، به دلیل مسمومیت راهی بیمارستان شدند. به گزارش فت فتو؛ محمد صابری بیان کرد: «صبح روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه، یک خانواده چهار نفره در قلعه‌عسکر از توابع شهرستان بردسیر با گاز مونوکسیدکربن دچار […]

رئیس اورژانس کرمان گفت: چهار عضو یک خانواده در روستای قلعه‌عسکر بردسیر که برای گرم شدن ساختمان از زغال استفاده کرده بودند، به دلیل مسمومیت راهی بیمارستان شدند.

به گزارش فت فتو؛ محمد صابری بیان کرد: «صبح روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه، یک خانواده چهار نفره در قلعه‌عسکر از توابع شهرستان بردسیر با گاز مونوکسیدکربن دچار مسمومیت شدند».

وی افزود: «پس از دریافت گزارش حادثه، فورا یک تیم فوریت‌های پزشکی به محل حادثه اعزام شد و افراد مسموم شده شامل دو دختر بچه‌ی ۴ و ۱۱ ساله، یک زن ۳۳ ساله و یک مرد ۳۵ ساله را برای تکمیل مراقبت‌های درمانی به بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص) شهرستان بافت انتقال دادند».

صابری ادامه داد: «علت حادثه استفاده از زغال در فضای بسته اعلام شده است».

وی توضیح داد: «از علائم مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن سردرد، سرگیجه، تهوع است که در صورت ادامه و تماس بیشتر با گاز مونوکسیدکربن علائم شامل استفراع، سوزش چشم، گلو و بینی، اختلال حواس، تشنج و کما است که در نهایت در موارد شدید به مرگ منتهی می‌شود».
استفاده از زغال برای گرم شدن ۴ نفر را مسموم کرد

منبع:بــرنا
?
استفاده از زغال برای گرم شدن ۴ نفر را مسموم کرد