استاندار کرمان: کم‌کاری در حل مشکلات سرمایه‌گذاران خیانت است

به گزارش فت فتو؛ محمدمهدی فداکار در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان گفت: به دنبال این هستیم جلسه‌ای با بخش غیر دولتی و خصوصی در شهرستان رفسنجان برگزار شود. وی با بیان این مطلب که در بحث استحکام مدارس و مباحث آموزشی مشکلاتی داریم، خاطرنشان کرد: اگر مشکلاتی در جامعه وجود دارد، به دلیل کم […]

به گزارش فت فتو؛ محمدمهدی فداکار در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان گفت: به دنبال این هستیم جلسه‌ای با بخش غیر دولتی و خصوصی در شهرستان رفسنجان برگزار شود.

وی با بیان این مطلب که در بحث استحکام مدارس و مباحث آموزشی مشکلاتی داریم، خاطرنشان کرد: اگر مشکلاتی در جامعه وجود دارد، به دلیل کم کاری ما مسئولین است و مردم هیچ تقصیری ندارند.

استاندار کرمان با بیان اینکه قانون و مسائل مربوط به باشگاه مس مستقیم مرتبط با ما نیست، اما بررسی‌هایی خواهیم کرد، افزود: کوتاهی‌هایی شرکت مس در رفسنجان داشته و کارهایی انجام نشده است‌. از طرف دیگر در کنار کارخانه فولاد صنایع زیادی می‌تواند شکل بگیرد اما در کرمان هیچ کدام از آنها نیست.

وی با اشاره به وقوع سیل در رفسنجان گفت: در این زمینه تسهیلات بانکی، کمک‌هایی توسط شرکت مس و امهال وام‌ها درحال انجام است.

فداکار با انتقاد از عملکرد ضعیف مسئولین در حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در استان کرمان، تصریح کرد: کم کاری در جهت تسهیل مشکلات سرمایه‌گذاران خیانت محسوب می‌شود.

استاندار کرمان با بیان اینکه در برگزاری کلاس‌های آنلاین، مسئله پرورش دانش‌آموزان تعطیل شد و در موضوع آموزش هم مشکلاتی داشتیم، عنوان کرد: حالا باید کمک کرد، برنامه‌هایی تعریف و منابع مالی آن تامین شده است.

وی با بیان این مطلب که هر مسئولی اگر انگیزه کار ندارد، مسئولیت نپذیرد، خاطرنشان کرد: کار مردم را نباید معطل کرد، مردم در این شرایط سخت با دشمن همراهی نکردند‌.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟
نتیجه بر اساس ۰ رای موافق و ۰ رای مخالف
استاندار کرمان: کم‌کاری در حل مشکلات سرمایه‌گذاران خیانت است

منبع: بــرنا
? استاندار کرمان: کم‌کاری در حل مشکلات سرمایه‌گذاران خیانت است