استاندار کرمان: طرح اقتصادی اخیر دولت در راستای اجرای عدالت است

استاندار کرمان گفت: طرح اقتصادی اخیر دولت در راستای اجرای عدالت است و از رانت‌خواری در کشور جلوگیری می‌کند. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، محمدمهدی فداکار صبح امروز در همایش بزرگ و محوری هفته قوه قضائیه در استان کرمان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در […]

استاندار کرمان گفت: طرح اقتصادی اخیر دولت در راستای اجرای عدالت است و از رانت‌خواری در کشور جلوگیری می‌کند.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، محمدمهدی فداکار صبح امروز در همایش بزرگ و محوری هفته قوه قضائیه در استان کرمان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان، حجت‌الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، حجت‌الاسلام غضنفرآبادی رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی، سردار ناظری فرمانده انتظامی استان، سردار نظری جانشین سپاه ثارالله استان و دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به‌ویژه شهیدان بهشتی و سلیمانی اظهار داشت: کار قضائی کاری بسیار سخت و مسئولیت سنگینی در اجرای عدالت در جامعه است.

وی با بیان اینکه وظیفه قاضی رفع خصومت از جامعه بوده که یک وظیفه الهی است، گفت: اجرای عدالت نشانه و میزان حق و باطل در حکومت‌ها است و عدالت در جامعه باید به یک خواسته عمومی و گفتمان تبدیل شود.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه اجرای عدالت کار بسیار سختی است، افزود: بعضی‌ها هم تلاش می‌کنند تا عدالت در جامعه اجرا نشود و به همین دلیل ملجا و پناه مردم در جامعه در اجرای عدالت دستگاه قضایی است.

استاندار کرمان: هفته قوه قضائیه فرصت بازخوانی آرمان‌های عدالت‌خواهانه انقلاب اسلامی ایران است
کتاب تاریخ عدلیه استان کرمان برای نخستین بار منتشر شد
مقامات قضایی استان کرمان به مقام شامخ شهدا و سیدالشهدای جبهه مقاومت ادای احترام کردند + تصویر

وی با بیان اینکه اجرای عدالت امنیت‌آور بوده و به توسعه و آبادانی کمک می‌کند، ادامه داد: در جایی که عدالت برقرار نشود هیچ‌وقت توسعه ایجاد نخواهد شد و امنیت هم وجود ندارد.

فداکار با اشاره به اینکه طرح اقتصادی اخیر دولت در راستای اجرای عدالت است و از رانت خواری در کشور جلوگیری می‌کند، افزود: دستگاه قضایی در راستای اجرای طرح اقتصادی دولت کمک بزرگی کرده که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه وظیفه سازمان بازرسی نظارت بر دستگاه‌های دولتی است، گفت: این آمادگی را داریم که از حضور آنها استقبال کنیم چرا که از فساد جلوگیری کرده و باعث سالم سازی محیط اداری می‌شود.

انتهای پیام/۵۱۱/ح
استاندار کرمان: طرح اقتصادی اخیر دولت در راستای اجرای عدالت است

منبع: تسنــیم
? استاندار کرمان: طرح اقتصادی اخیر دولت در راستای اجرای عدالت است