استاندار کرمان: روح شهید سلیمانی مظهر همبستگی ایرانیان شد

کرمان – فت فتو – استاندار کرمان گفت: روح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پس از شهادت مظهر همبستگی ملت ایران شد که این همبستگی در مقابله با ویروس کرونا نیز بسیار اثرگذار بوده است. به گزارش فت فتو، علی زینی وند عصر جمعه در آیین اختتامیه جشنواره سلیمان سلامت افزود: اگر این شهید والامقام […]

کرمانفت فتو – استاندار کرمان گفت: روح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پس از شهادت مظهر همبستگی ملت ایران شد که این همبستگی در مقابله با ویروس کرونا نیز بسیار اثرگذار بوده است.

به گزارش فت فتو، علی زینی وند عصر جمعه در آیین اختتامیه جشنواره سلیمان سلامت افزود: اگر این شهید والامقام همچنان حضور داشت خدماتش در مقابله با کرونا در تاریخ کشور ثبت می شد.

وی اظهار داشت: طرح شهید سلیمانی در حوزه مقابله با کرونا در سال گذشته در کرمان رونمایی شد و در ستاد کرونا به علت نام شهید سلیمانی، کرمان را سرآمد طرح معرفی کرد؛ در حوزه اقدامات کرمان نیز همانگونه شد.

استاندار کرمان گفت: استان کرمان در پیک پنجم کرونا روزانه نزدیک به ۲ هزار و ۶۰۰ بستری داشت و ۴۶۰ مورد بستری فقط در یک بیمارستان داشتیم اما با افتخار به علت‌ همبستگی و هماهنگی تمامی ارکان حاکمیتی در استان، مردم و خیران، در این عرصه باری به کشور تحمیل نکرد.

وی با اشاره به اقدامات استان کرمان در تجهیز بیمارستان ها عنوان کرد: کمک‌های بی‌نظیری از مردم، خیران و صنایع برای این حوزه دریافت کردیم و در طرح شهید سلیمانی جزو موفق ترین استان ها بودیم؛ اکنون هم در واکسیناسیون در رتبه های برتر کشور هستیم که جای تقدیر از وزارت بهداشت و سایر مسئولان مرتبط دارد.

زینی وند با بیان اینکه استان کرمان به علت‌ نام شهید سلیمانی به عنوان میزبان جشنواره سلیمان سلامت انتخاب شد افزود: امیدواریم کرمان بتواند در شان نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همچنان پیشرو کشور باشد.
استاندار کرمان: روح شهید سلیمانی مظهر همبستگی ایرانیان شد

منبع: ایرنـا
? استاندار کرمان: روح شهید سلیمانی مظهر همبستگی ایرانیان شد