استاندار کرمان: در بیان آرمان‌ها و دفاع از نظام اسلامی باید محکم ایستاد

به گزارش فت فتو؛ محمدمهدی فداکار در اجتماع بزرگ دانشجویان در جوار مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، یاد و خاطره امام شهیدان و شهدا را گرامی داشت و امنیت، عزت و آرامش نظام جمهوری اسلامی ایران را وام‌دار خون شهیدان دانست. وی به فرموده رهبر معظم انقلاب به جوانان برای تهذیب، تحصیل و […]

به گزارش فت فتو؛ محمدمهدی فداکار در اجتماع بزرگ دانشجویان در جوار مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، یاد و خاطره امام شهیدان و شهدا را گرامی داشت و امنیت، عزت و آرامش نظام جمهوری اسلامی ایران را وام‌دار خون شهیدان دانست.

وی به فرموده رهبر معظم انقلاب به جوانان برای تهذیب، تحصیل و ورزش اشاره داشت و افزود: به فرموده ایشان، مهمترین کار جوانان در کنار کارهای فردی، تحصیل است، جامعه ما به متخصص متعهد نیاز دارد.

استاندار کرمان، نقش دانشجویان انقلابی در برتری‌های علمی را نیز یادآور شد.

فداکار اظهار داشت: شرایط اخیری که در کشور تجربه شد، نشان داد باید به عنوان نیروهایی که انگیزه کار دینی و انقلابی داریم، استوار پای آرمان‌های نظام بایستیم و اِبایی از بروز نمادها و شعارهای دینی نداشته باشیم.

وی تصریح کرد: کوتاهی و غفلت ما موجب سوءاستفاده دشمن می‌شود. در بیان آرمان‌ها، عمل به وظایف دینی و دفاع از نظام اسلامی باید محکم ایستاد.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟
نتیجه بر اساس ۰ رای موافق و ۰ رای مخالف
استاندار کرمان: در بیان آرمان‌ها و دفاع از نظام اسلامی باید محکم ایستاد

منبع: بــرنا
? استاندار کرمان: در بیان آرمان‌ها و دفاع از نظام اسلامی باید محکم ایستاد