استاندار کرمان: خدمات درمانی ناجا در مقابله با کرونا ستودنی است

کرمان-فت فتو- استاندار کرمان خدمات پزشکی و درمانی ناجا را در مقابله با کرونا ستودنی خواند و گفت: از ابتدای شیوع این بیماری در بیمارستان سیدالشهدای ناجا در کرمان ۴۰ هزار بیمار کرونایی ویزیت و ۲ هزار بیمار نیز بستری شده اند و خدمات درمانی دریافت کرده اند. به گزارش روز سه شنبه فت فتو […]

کرمان-فت فتو- استاندار کرمان خدمات پزشکی و درمانی ناجا را در مقابله با کرونا ستودنی خواند و گفت: از ابتدای شیوع این بیماری در بیمارستان سیدالشهدای ناجا در کرمان ۴۰ هزار بیمار کرونایی ویزیت و ۲ هزار بیمار نیز بستری شده اند و خدمات درمانی دریافت کرده اند.

به گزارش روز سه شنبه فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی زینی وند به همراه فرمانده انتظامی استان در جریان بازدید از بخش های بیمارستان سیدالشهدای  ناجا کرمان و تجلیل از پزشکان این بیمارستان افزود: به بهانه تجلیل از پزشکان این بیمارستان خواستیم از نیروی انتظامی که همواره در خط مقدم مقابله با کرونا قرار دارد در حوزه اعمال محدودیت ها و نیز بهداشت و درمان تشکر کنیم.

فرمانده انتظامی استان کرمان نیز در این مراسم گفت: ناجا همزمان با انجام ماموریت های ذاتی، با بسیج امکانات درمانی خود در این شرایط سخت کرونایی برای مقابله با این بیماری منحوس در کنار مردم است. 

سردار عبدالرضا ناظری افزود: بیمارستان سیدالشهدای کرمان به عنوان یکی از بیمارستان های منطقه ای ناجا به کارکنان این نیرو و عموم مردم حتی از استان های همجوار سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی خدمات رسانی می کند.
استاندار کرمان: خدمات درمانی ناجا در مقابله با کرونا ستودنی است

منبع:ایرنـا
? استاندار کرمان: خدمات درمانی ناجا در مقابله با کرونا ستودنی است