استاندار کرمان: جمعیت بسیار بالای مدجویان کمیته امداد در شان منطقه نیست

استاندار کرمان گفت: نرخ رشد اقتصادی استان کرمان به نسبت جمعیت بسیار بالای تحت پوشش کمیته امداد در این استان نشان از توسعه نامتوازن کرمان دارد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، محمدمهدی فداکار ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان کرمان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین […]

استاندار کرمان گفت: نرخ رشد اقتصادی استان کرمان به نسبت جمعیت بسیار بالای تحت پوشش کمیته امداد در این استان نشان از توسعه نامتوازن کرمان دارد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، محمدمهدی فداکار ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان کرمان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان و مصطفی خاکسار قائم مقام کمیته امداد کشور برگزار برگزار شد، با اشاره به اینکه کمیته امداد از نهاده‌های انقلابی است که از همان ابتدا در مسیر تحقق اهداف خود، پرشور و انقلابی پیش می‌رود.

وی با اشاره به اینکه کار در کمیته امداد، کاری بسیار سخت و ارزشمندی است که در گمنامی انجام می‌شود، افزود: در شرایط سخت اقتصادی مردم دست از کمک و حمایت از کمیته امداد برنداشتند و این مهم نشان از اعتماد مردم به این نهاد انقلابی و مقبولیت آن در جامعه است.

استاندار کرمان با بیان اینکه بخشی از مسئولیت کمیته امداد، در حوزه فرهنگی بوده و مهمترین کار کمیته امداد، کار فرهنگی برای فرزندان مددجویان تحت پوشش این نهاد است، گفت: سرمایه‌گذاری در این گروه از جامعه بیشترین بازدهی را داشته و از ارزشمندترین کارها است.

مدیرکل جدید کمیته امداد استان کرمان منصوب شد
چرا سهم استان کرمان از حقوق دولتی معادن وصول نمی‌شود

وی با اشاره به اینکه در حوزه اقتصادی، بخشی از کار حمایتی بوده و بخش دیگر کار باید با توانمندسازی خانواده‌های هدف در دستور کار قرار گیرد، بیان کرد: کمیته امداد در حوزه اشتغال مددجویان تحت پوشش، کار بزرگی در استان کرمان به عهده دارد.

فداکار با اشاره به توسعه نامتوازن در استان کرمان و عدد بسیار بالای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در این استان، گفت: استان کرمان به دلیل وجود معادن و شرکت‌های بزرگ اقتصادی از نرخ رشد اقتصادی خوبی برخوردار است و این میزان مددجوی کمیته امداد در استان خوب نیست و باید این مسئله جبران شود.

انتهای پیام/۵۱۱/ی
استاندار کرمان: جمعیت بسیار بالای مدجویان کمیته امداد در شان منطقه نیست

منبع: تسنــیم
? استاندار کرمان: جمعیت بسیار بالای مدجویان کمیته امداد در شان منطقه نیست