ارسال ۵۷۰ مقاله به دبیرخانه دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران

دبیر علمی دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران از ارسال ۵۷۰ مقاله علمی به دبیرخانه این کنگره خبر داد. به گزارش فت فتو، سید حسین میردهقان در آیین افتتاحیه دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران به میزبانی دانشگاه ولیعصر رفسنجان که امروز در تالار خیام این دانشگاه با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و ارتباط مجازی وزیر […]

دبیر علمی دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران از ارسال ۵۷۰ مقاله علمی به دبیرخانه این کنگره خبر داد.

به گزارش فت فتو، سید حسین میردهقان در آیین افتتاحیه دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران به میزبانی دانشگاه ولیعصر رفسنجان که امروز در تالار خیام این دانشگاه با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و ارتباط مجازی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد اظهار کرد:  ۵۷۰ مقاله در هشت محور به دبیرخانه کنگره ارسال شده  که ۹۰ مقاله بصورت سخنرانی و ۴۳۰ بصورت پوستر ارائه می شود.
وی افزود: ۲۲ سخنرانی کلیدی با حضور سخنرانان داخلی و بین المللی در خلال این کنگره انجام می گیرد.
میردهقان خاطرنشان کرد: دو میزگرد تخصصی در صنعت گلخانه و مدیریت تنش های محیطی خواهیم داشت و با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است.
وی یادآور شد: دو بازدید مجازی علمی از گلخانه کفایی و پتانسیل نیروگاههای گرمسیری در کل کشور و همچنین بازدید مجازی از مجموعه خانه حاج آقا علی رفسنجان نیز از جمله برنامه های این کنگره خواهد بود.
دبیر علمی دوازهمین کنگره علوم باغبانی ایران خاطر نشان کرد: برگزاری این کنگره بدون حمایت همه جانبه بخشهای مختلف امکان پذیر نبود، مجموعه دانشگاه ولیعصر، هیات رئیسه و معاونت های مختلف بسیار در این زمینه کمک کردند و جای قدردانی است.
انتهای پیام/
ارسال ۵۷۰ مقاله به دبیرخانه دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران

منبع:آرمـان
? ارسال ۵۷۰ مقاله به دبیرخانه دوازدهمین کنگره علوم باغبانی ایران