اردوهای راهیان نور نیمه دوم امسال راه اندازی می شود

فت فتو/کرمان رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور بیان کرد: راهیان نور دفاع مقدس از نیمه دوم امسال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و طبق دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا راه اندازی می شود.

سردار”بهمن کارگر” پیش از ظهر امروز ۱۲ مهرماه در ارتباط ویدئوکنفرانس با آیین افتتاحیه دومین جشنواره فرهنگی و هنری علمدار در راستای ترویج مکتب حاج قاسم در کرمان گفت: از سال گذشته و پس از شهادت سردار دل ها، جشنواره فرهنگی و هنری علمدار در کشور پایه گذاری شد.

وی برگزاری جشنواره علمدار را کار بسیار مطلوبی دانست و عنوان کرد: آموزش و پرورش در دفاع مقدس و موضوعات فرهنگی کشور پیشتاز بوده است.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور با اشاره به رشادت های خانواده آموزش و پروش در دوران جنگ تحمیلی، گفت: جامعه آموزش و پرورش کشور ۳۶ هزار شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است. قریب به ۵۰۰۰ معلم شهید، ۵۳ هزار رزمنده، ۴۵۰۰ آزاده و ۲۵ هزار جانباز در آموزش و پرورش داریم.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش را نباید در یک وزارتخانه خلاصه کرد، افزود: این وزارتخانه کار ستادی آموزش و پرورش دانش آموزان را انجام می دهد لذا باید آموزش و پرورش را فراتر از این ببینیم.

کارگر با تبیین تاثیر آموزش و پرورش روی خانواده ها و در ادامه به شیوع کرونا اشاره کرد و افزود: آموزش و پرورش تهدید کرونا را به فرصت تبدیل کرد.

وی با یادآوری سخنان سردار سلیمانی اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی می گفتند اگر می خواهید در یک نمایشگاه ارزش های انسانی و اسلامی را ببینید، آن نمایشگاه دفاع مقدس است و به تعبیر ایشان، دفاع مقدس قله و مقاومت دامنه آن است.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشورادامه داد: دفاع مقدس ظرفیت های بالایی دارد که امیدواریم در همه بخش های آموزش و پرورش خودش را نشان دهد.

وی بیان کرد: اردوهای راهیان نور دفاع مقدس از نیمه دوم امسال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و طبق دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا راه اندازی می شود.

انتهای پیام
اردوهای راهیان نور نیمه دوم امسال راه اندازی می شود

منبع:ایـسنا
💬 اردوهای راهیان نور نیمه دوم امسال راه اندازی می شود