اربعین 1400 در کرمان هیئت کجا برویم؟

گروه استان‌ها – در آستانه فرارسیدن اربعین امام حسین (ع) برنامه تعدادی از هیئت‌های مذهبی شاخص استان کرمان در دهه آخر ماه صفر منتشر شد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، هیئت‌های مذهبی استان کرمان از مدت‌ها پیش با برنامه‌ریزی و فراهم کردن زمینه‌ مناسب به دنبال آن بودند تا با […]

گروه استان‌ها – در آستانه فرارسیدن اربعین امام حسین (ع) برنامه تعدادی از هیئت‌های مذهبی شاخص استان کرمان در دهه آخر ماه صفر منتشر شد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، هیئت‌های مذهبی استان کرمان از مدت‌ها پیش با برنامه‌ریزی و فراهم کردن زمینه‌ مناسب به دنبال آن بودند تا با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی کرونا مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله (ع) در ایام اربعین را برگزار کرده و پذیرای عزاداران حسینی باشند.

در این راستا، فت فتو، برنامه‌های تعدادی از هیئت‌های مذهبی شاخص استان کرمان را که در ایام اربعین و دهه پایانی ماه صفر اقدام به برپایی مراسم عزاداری و ذکر اهل بیت(ع) می‌کنند، جهت دسترسی بهتر و سریع‌تر مخاطبان به تفکیک زمان و نشانی هیئت منتشر کرده است.

لازم به ذکر است برنامه عزاداری اربعین حسینی، صفه عزاخانه شهر کرمان نیز از یکشنبه نوزدهم ماه صفر آغاز شده و تا پنجشنبه 30 ماه صفر ادامه دارد و زیارت اربعین صبح روز دوشنبه پنجم مهر ماه در این مکان مقدس قرائت می‌شود.

به گزارش تسنیم، قرائت زیارت عاشورا و مراسم عزاداری، سخنرانی و مداحی در گلزار بین‌المللی شهدای کرمان در جوار مرقد شهید حاج قاسم سلیمانی نیز برگزار می‌شود.

مداحی جانسوز حاج مجتبی رمضانی؛ ازمون گرفتن اون سحرها رو، شلوغی نجف کربلا رو + فیلم
کاروان نمادین ورود اسرای کربلا به شهر شام در ده زیار کرمان به روایت تصویر
حال‌وهوای کربلای معلا در شهادت سیدالساجدین(ع) به‌روایت تصویر

اقامه عزای اربعین حسینی هیئت کربلا رفسنجان در حسینیه نخل با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین ماندگاری و با نوای مداح اهل بیت کربلایی مجتبی رمضانی

اجتماع بزرگ جاماندگان اربعین – مصلی بزرگ امام علی (ع) شهر کرمان

ویژه برنامه جاماندگان اربعین هیئت تعزیه خوانی حضرت ابوالفضل (ع) ده زیار

مراسم عزاداری هیئت ام المصائب خیابان اسدآبادی تکیه امام حسین (ع)

ویژه برنامه اربعین در مسجد تاریخی گنج کرمان

اجرای مجلس تعزیه شهادت حضرت علی اکبر (ع) ظهر اربعین در امامزاده بی بی حیات کرمان توسط هیئت تعزیه خوانی حضرت ابوالفضل (ع) ده زیار

ویژه برنامه اربعین هیئت محبین اهل بیت (ع) ماهان

مراسم عزاداری ویژه اربعین هیئت صراط الحسین (ع) سیرجان شهرک نصر – مینودشت

انتهای پیام/511/ی

 
اربعین 1400 در کرمان هیئت کجا برویم؟

منبع:تسنــیم
? اربعین 1400 در کرمان هیئت کجا برویم؟